Mentalne SPA

Co to takiego Mentalne Spa i dlaczego warto abyś się nim zainteresowała?

 

Zanim wytłumaczę Ci, czym jest Mentalne Spa, chciałabym, żebyś pomyślała, gdzie się zaczyna Twoje samopoczucie? Zaczyna się ono w głowie! I jest efektem tego co myślisz, jak oceniasz sytuację, jak interpretujesz na bazie przeszłości to co się dzieje i czego się dalej spodziewasz. Ten cały proces odbywa się prawie niezauważalnie i zdawać by się mogło, że dzieje się to poza Tobą, że nie masz na to wpływu.

Otóż masz! Bo wszystkim, co się dzieje w głowie można nauczyć się zarządzać! Co więcej, można tak przeprogramować umysł, aby zamiast Cię sabotować – wspierał Cię w tym co robisz.

Wytłumaczę Ci, jak to praktycznie działa. Twój umysł to niesamowicie skomplikowany system sterowania, który składa się z różnych ośrodków, połączeń i części. I w zależności od tego, czego się Twój umysł do tej pory nauczył – tak dzisiaj funkcjonuje. Czyli przykładowo, jeśli jako dziecko dawano Ci regularnie odczuć, że nie jesteś dość dobra, a Ty reagowałaś na to emocjonalnie (no oczywiście, że tak reagowałaś, jak mogłaś inaczej), to Twój umysł wytworzył połączenia pomiędzy neuronami, które sprawiają, że czujesz wstyd, poczucie winy, emocjonalny ból, odczucie, że jesteś gorsza i niewiele warta.

Dollarphotoclub_15917205_article_big

Te połączenia wzmacniane latami, bo przecież każda podobna sytuacja sprawiła, że stawało się ono coraz silniejsze, doprowadziły do tego, że dzisiaj po prostu wierzysz w to, że tak jest i jest to Twoja “normalność”. Słysząc – choćby ode mnie, że można to zmienić i żyć lepiej i łatwiej – kwestionujesz to, włączają Ci się antyprzekonania i pewność, że to jest niemożliwe…

I tak praktycznie jest w każdym temacie, który dziś Ciebie ogranicza i jest przeszkodą nie przejścia. Na poziomie podświadomym masz przekonania, które z poziomu umysłu świadomego są nie do przejścia (umysł świadomy to 10%, podświadomy to 90% – czysta matematyka). Nakłada się na to dodatkowo umysł analityczny, który jak ochroniarz broni tego co już masz zainstalowane i kwestionuje wszelkie próby zmiany (odwodzi Cię od niej).

Jak widzisz to, jak się czujesz, jakie decyzje podejmujesz i jak w konsekwencji wygląda Twoje życie, wynika z tego, co się dzieje w Twojej głowie. A zmienić głowę nie jest łatwo! Stąd właśnie narodził się pomysł Mentalnego Spa. Czyli platformy w której znajdziesz przygotowane przeze mnie programy, które  pomogą Ci przeprogramować to, co jest w Twojej głowie i nauczyć się zarządzać umysłem, czyli koniec końców Twoim życiem.

Tak jak aby mieć fajne jędrne ciało wiesz, że musisz ćwiczyć, ruszać się, bo bez tego wszystko obwiśnie i oklapnie, dokładnie tak samo z umysłem! Aby nie nudził się, nie wymyślał, nie grzebał w przeszłości, nie analizował tego czego nie trzeba, nie zatruwał Cię – musisz mieć nad nim kontrolę i po prostu go wyćwiczyć! W praktyce to wygląda tak, że wyciszamy te połączenia neuronowe i ośrodki, które Ci szkodzą i aktywujemy te, które pomogą Ci czuć się dobrze i szybko sięgać po to na czym Ci zależy.

I taki jest właśnie zamysł Mentalnego Spa: pomagać Ci szybko i bezboleśnie załatwiać tematy, które już dawno się przeterminowały i iść jak błyskawica do przodu. Programy w Mentalnym Spa stworzyłam przy użyciu nowoczesnej technologii po to, abyś błyskawicznie przebudowała to co Cię blokuje i wykorzystała w pełni swój potencjał oraz sięgnęła po pełnię życia.

Jeśli tak jak ja nie lubisz marnować czasu i lubisz szybkie rozwiązania – zajrzyj do Mentalnego Spa!