Mentalne SPA

Co to takiego Mentalne Spa i dlaczego warto abyś się nim zainteresowała?

Chciałabyś aby Twój umysł doświadczył praktyk i rytuałów, które sprawią, że będziesz mogła się życiowo zrelaksować, odprężyć od szkodzących Ci nawyków oraz ograniczających Cię przekonań?
Chciałabyś aby Twój umysł, tak jak ciało w czasie wizyty w ekskluzywnym spa rozluźnił zbędne napięcia i pełen energii zaczął Cię wspierać w drodze do Twoich marzeń?
Takich rzeczy właśnie doświadczysz w Mentalnym Spa!
Jeśli dzisiaj czujesz, że Twoja głowa Cię sabotuje, że siedzące w niej historie i etykietki rządzą Tobą i nie pozwalają Ci żyć tak jak chcesz – Mentalne Spa jest dla Ciebie!
Zanim wytłumaczę Ci, czym jest Mentalne Spa, chciałabym, abyś pomyślała, gdzie się zaczyna Twoje samopoczucie? 
Zaczyna się ono w głowie! I jest efektem tego co myślisz, jak oceniasz sytuację, jak interpretujesz na bazie przeszłości to co się dzieje i czego się dalej  spodziewasz. Ten cały proces odbywa się prawie niezauważalnie i zdawać by się mogło, że dzieje się to poza Tobą, że nie masz na to wpływu.
Otóż masz! Bo wszystkim, co się dzieje w głowie można nauczyć się zarządzać! Co więcej, można tak przeprogramować umysł, aby zamiast Cię sabotować – wspierał Cię w tym co robisz.
Wytłumaczę Ci, jak to praktycznie działa. Twój umysł to niesamowicie skomplikowany system sterowania, który składa się z różnych ośrodków, połączeń i części. I w zależności od tego, czego się Twój umysł do tej pory nauczył – tak dzisiaj funkcjonuje. Czyli przykładowo, jeśli jako dziecko dawano Ci regularnie odczuć, że nie jesteś dość dobra, a Ty reagowałaś na to emocjonalnie (no oczywiście, że tak reagowałaś, jak mogłaś inaczej), to Twój umysł wytworzył połączenia pomiędzy neuronami, które sprawiają, że czujesz wstyd, poczucie winy, emocjonalny ból, odczucie, że jesteś gorsza i niewiele warta.
Dollarphotoclub_15917205_article_big
Te połączenia wzmacniane latami, bo przecież każda podobna sytuacja sprawiła, że stawało się ono coraz silniejsze, doprowadziły do tego, że dzisiaj po prostu wierzysz w to, że tak jest i jest to Twoja “normalność”. Słysząc – choćby ode mnie, że można to zmienić i żyć lepiej i łatwiej – kwestionujesz to, włączają Ci się antyprzekonania i pewność, że to jest niemożliwe…
I tak praktycznie jest w każdym temacie, który dziś Ciebie ogranicza i jest przeszkodą nie przejścia. Na poziomie podświadomym masz przekonania, które z poziomu umysłu świadomego są nie do przejścia (umysł świadomy to 10%, podświadomy to 90% – czysta matematyka). Nakłada się na to dodatkowo umysł analityczny, który jak ochroniarz broni tego co już masz zainstalowane i kwestionuje wszelkie próby zmiany (odwodzi Cię od niej).
Jak widzisz to, jak się czujesz, jakie decyzje podejmujesz i jak w konsekwencji wygląda Twoje życie, wynika z tego, co się dzieje w Twojej głowie. A zmienić głowę nie jest łatwo! Stąd właśnie narodził się pomysł Mentalnego Spa. Czyli platformy w której znajdziesz przygotowane przeze mnie programy, które  pomogą Ci przeprogramować to, co jest w Twojej głowie i nauczyć się zarządzać umysłem, czyli koniec końców Twoim życiem.
Aby mieć fajne jędrne ciało wiesz, że musisz ćwiczyć i ruszać się, bo bez tego wszystko Ci obwiśnie i oklapnie. Dokładnie tak samo z Twoim umysłem! Aby nie nudził się, nie wymyślał, nie grzebał w przeszłości, nie analizował tego czego nie trzeba, nie zatruwał Cię – musisz mieć nad nim kontrolę i po prostu go wyćwiczyć! W praktyce, w Mentalnym Spa to wygląda tak, że 1. poprzez trening uczysz się myśleć w nowy sposób i zarządzać swoim umysłem, 2. poprzez specjalne nagrania przeprogramowujesz swoje przekonania (wyciszasz stare połączenia neuronowe, które Ci szkodzą i budujesz oraz aktywujesz nowe, które wspierają Cię) i szybko sięgać po to na czym Ci zależy, 3. dzięki nowej wiedzy, poszerzasz swoją życiową filozofię i zaczynasz dostrzegać więcej możliwości, 4. dzięki ćwiczeniom konfrontujesz to co myślisz o sobie, pozbywasz się tego co Cię blokowało wcześniej i budujesz nowy obraz mentalny siebie.

To się właśnie dzieje w Mentalnym Spa: pomaga Ci ono szybko i bezboleśnie załatwiać tematy, które już dawno się przeterminowały i pójść jak błyskawica do przodu. Przy tworzeniu programów w Mentalnym Spa użyłam nowoczesnej technologii po to, abyś błyskawicznie przebudowała to co Cię blokuje i wykorzystała w pełni swój potencjał i w końcu zaczęła się spełniać w życiu!

Jeśli tak jak ja nie lubisz marnować czasu i chcesz szybkich oraz skutecznych rozwiązań – zajrzyj do Mentalnego Spa!