Mentalne SPA

Co to takiego Mentalne Spa i dlaczego warto abyś się nim zainteresowała?

Zastanawiasz się czasami dlaczego chcesz jedno, ale robisz drugie? Dlaczego pomimo sumiennych obietnic, że tym razem już na pewno zrobisz inaczej – nadal działasz tak samo? Masz wrażenie, że jakaś “wewnętrzna siła” nie pozwala Ci pójść do przodu i niezależnie od tego ile wkładasz wysiłku, nagroda nie przychodzi? Utknęłaś na tych samych emocjach, zarobkach, relacjach i nie jesteś w stanie tego przeskoczyć?

Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi tak – czytaj dalej, ponieważ mam odpowiedź na pytanie dlaczego tak się dzieje.

Nasz umysł składa się z dwóch części: świadomej i podświadomej. Ta druga część pełni rolę naszej osobistej biblioteki w której zapisane są zasady jak żyć, co nami rządzi, czego się bać i czego unikać. I to właśnie te zasady, które są naszą “normalnością” nie pozwalają nam ruszyć do przodu i ograniczają nasze cele i marzenia.

Jak to działa w praktyce?

Przykładowo marzysz o tym aby zacząć zarabiać więcej i mieć wygodne życie, ale masz przekonania na poziomie podświadomym o tym, że ludzie bogaci to oszuści… materialiści… i egoiści. Co to oznacza w praktyce? Że możesz marzyć i ciężko na te marzenia pracować, ale Twój umysł i tak nie pozwoli Ci po nie sięgnąć! Ponieważ koniec końców bycie kobietą bogatą oznacza dla Ciebie bycie nieuczciwą, bycie egoistką i materialistką więc podświadomie będziesz robiła wszystko aby się taka nie stać!

Kolejny przykład: chcesz prowadzić własną firmę i odnosić sukcesy, ale masz bolesne wspomnienia, gdzie nauczycielka w szkole skrytykowała Cię i ośmieszyła na tle klasy. Co to oznacza w praktyce? Że masz potężny strach przed oceną, krytyką, popełnianiem błędów i byciem widoczną! A to znaczy, że nawet jeśli założysz własny biznes to będziesz się w nim szarpać ponieważ konflikt wewnętrzny nie pozwoli Ci działać! Potrzeba ochronienia siebie i uniknięcia bólu WYGRA z pragnieniem przyjemności i sukcesu i to wszystko zadzieje się w Twojej głowie!

Następny: jeśli jako dziecko dawano Ci regularnie odczuć, że nie jesteś dość dobra, a Ty reagowałaś na to emocjonalnie, to Twój umysł wytworzył połączenia, które sprawiają, że czujesz wstyd, poczucie winy, emocjonalny ból, odczucie, że jesteś gorsza i niewiele warta ZA KAŻDYM RAZEM gdy ktoś porusza powiązany z tym temat! I w praktyce UNIKASZ podejmowania działań, potencjalnego porównania z kimś innym z obawy, że bolesne emocje się włączą.

Koniec końców Twojego umysłu NIE OBCHODZI to czy jesteś szczęśliwa czy nie. Jego obchodzi czy jesteś (w jego ocenie) bezpieczna! I jeśli tylko on wyczuje jakieś potencjalne zagrożenie, które może Cię narazić na dyskomfort – włączy blokady, które Ciebie skutecznie zatrzymają!

Dollarphotoclub_15917205_article_big

Wszystko co robisz w swoim życiu – zaczyna się w głowie.

I jest efektem tego co myślisz, jakie emocje to w Tobie wywołuje i do jakich decyzji to prowadzi. Ten proces bazuje na tysiącach wspomnień, interpretacji, założeń i przekonań, a wynik przesądza o tym gdzie jesteś w swoim życiu i czy realizujesz się oraz swoje cele i marzenia czy nie.

I w tym momencie można byłoby założyć, że mamy za sobą przeszłość, trudne sytuacje, błędy i nasze dalsze życie będzie konsekwencją naszej przeszłości, że nic z tym nie możemy zrobić… ALE TO BŁĘDNE ZAŁOŻENIE! Ponieważ dzięki neuroplastyczności mózgu (jest zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych połączeń, przebudowy i zmiany) możemy PRZEPROGRAMOWAĆ nasz umysł, czyli zmienić to co nami rządzi i co jest naszą “normalnością”!

Wytłumaczę Ci, jak to praktycznie działa

Twój umysł to niesamowicie skomplikowany system sterowania, który składa się z różnych ośrodków, połączeń i części, tak jak telefon ma oprogramowanie i aplikacje, tak samo i Twój umysł! I w zależności od tego, czego się Twój umysł- jakie oprogramowanie mu wgrano (rodzice i dzieciństwo) to dzisiaj jest aktywne i tak wygląda Twoja “normalność”. Jeśli więc masz oprogramowanie “mentalność biedaka”, nie jesteś w stanie korzystać z aplikacji “niezależność finansowa” ponieważ one ze sobą kolidują! Jeśli masz oprogramowanie “zawsze odpuszczam, przegrywam, jestem do niczego”, aplikacja “kobieta sukcesu” niestety nie ma szans! Aby działać zaczęła – musisz zmienić najpierw oprogramowanie – czyli rozłączyć jedne połączenia neuronowe w umyśle i stworzyć nowe (każde przekonanie i zasada, która Tobą rządzi to jest połączenie neuronowe).

Jak więc przeprogramować umysł i zmienić to co Cię dzisiaj ogranicza?

Trzeba być sprytną i znaleźć sposób aby ominąć umysł analityczny, który BARDZO nie lubi zmian i dostać się jakoś do podświadomości. I to jest właśnie misja specjalna, którą pomagam przeprowadzić w Mentalnym Spa!

Dzięki specjalnym technikom pomagam szybko i bezboleśnie załatwiać tematy, które już dawno się przeterminowały i które blokują i sabotują Twoje marzenia i cele. POMAGAM Ci zmienić przekonania, stworzyć lepszą “normalność” (bez ograniczeń), czyli innymi słowy przeprowadzam Cię przez make over Twojego umysłu!

Zamiast dalej się szarpać – logujesz się do platformy, wybierasz swój program, nakładasz słuchawki na uszy i w zaciszu swojego domu przeprogramowujesz swój umysł! Lekko, miło i przyjemnie wyłączasz programy, które Cię ograniczają, uaktywniasz nowe, które Cię wspierają i zamiast mieć w umyśle wroga – robisz z niego sprzymierzeńca!

Jako dziecko nie miałaś wpływu na to jakie przekonania rodzice Ci wpoili, ale jako dorosła kobieta masz wybór i możesz zmienić to co Tobą rządzi! Nie musisz być “ofiarą” swojej przeszłości, limitów, emocji oraz strachów! Możesz zmienić swoją przyszłość, zmieniając swoje “oprogramowanie” i to co Tobą rządzi.

Zaloguj się do Mentalnego Spa.