FAQ Produktowy

Na czym polegają nagrania podprogowe? Jest to oszukiwanie umysłu świadomego, który czuwa i neguje wszystko co wykracza poza Twoją strefę “akceptowalności” i komfortu oraz może sprawić, że poczujesz się źle. Przykładowo:gdy powtarzasz sobie afirmację o treści “codziennie mam więcej i więcej pieniędzy” świadoma część Twojego umysłu reaguje błyskawicznie mówiąc:nieprawda, nie oszukuj się, wcale nie masz! Dlatego w nagraniu podprogowym nie słyszysz świadomie treści, choć jest ona nadal słyszalna dla umysłu podświadomego. Regularne odsłuchiwanie nagrań i dostarczanie umysłowi nowych treści generuje nowe połączenia neuronowe, a co za tym idzie nowe przekonania z pominięciem osobistego sabotażysty. Po pewnym czasie być może będziesz w stanie usłyszeć mój głos, pojedyncze słowa-to naturalne, ale nie będzie w tym już buntu umysłu świadomego, gdyż ścieżka – połączenie neuronowe zostanie zbudowane i umocnione.

Ważne: słuchamy przez słuchawki. Kiedy? kiedy tylko masz ochotę, nawet w czasie gotowania, robienia zakupów, im więcej razy dziennie przesłuchasz-tym silniejsze połączenie neuronowe stworzysz i tym szybciej ruszysz do przodu przyjmując nowe treści.

Ważne: nie słuchamy w czasie prowadzenia samochodu, bądź innych pojazdów mechanicznych!

P: Po co mi nagrania podprogowe?
O: Nasz umysł składa się z dwóch części:świadomej 10% i podświadomej 90% (niektórzy naukowcy podają relację 6% do 94%). Twoje przekonania i to w co wierzysz jest przechowywane w podświadomości. Przykładowo jeśli podejmujesz z poziomu umysłu świadomego decyzję:zamierzam schudnąć/rzucić palenie/bardziej wierzyć w siebie/wstaw odpowiednie, a Twoja podświadomość przechowuje obrazy i ograniczające Cię przekonania-nie uda Ci się tego wprowadzić w życie. W tym momencie jako pomoc pojawiają się nagrania podprogowe, gdzie omijamy “strażnika” w postaci umysłu świadomego i działamy na podświadomość eliminując ograniczające nas przekonania i tworząc i utrwalając nowe, które nam służą.

P: Kiedy najlepiej słuchać nagrań?
O: Każda pora dnia jest odpowiednia, możesz słuchać w czasie spaceru, zakupów, gotowania czy też ćwicząc na siłowni. Proszę pamiętaj tylko o tym, aby nie słuchać nagrań podprogowych w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych.

P: Co jeśli ktoś mi przerwie słuchanie nagrania, np. pytając się mnie o coś?
O: Nic się nie stanie, po prostu wróć do dalszego odsłuchiwania

P: Co jeśli w czasie odsłuchiwania nagrań zasnę? Czy mogę słuchać nagrań w łóżku przed zaśnięciem?
O: Nic się nie stanie. Możesz słuchać nagrań przed zaśnięciem, niektórzy nawet ustawiają odtwarzanie kilkakrotne nagrania na noc, działa to świetnie, ale może wpłynąć na jakość Twojego wypoczynku gdyż podświadomość będzie nadal pracowała, gdy Ty będziesz spała

P: Po jakim czasie odsłuchiwania nagrania mogę się spodziewać efektów, zmian?
O: Niektórzy odczuwają zmiany na plus już po tygodniu codziennego odsłuchiwania, sugerowany czas słuchania to min 28 dni

P: Jak działają nagrania podprogowe?
O: Jest to tworzenie nowych przekonań, połączeń neuronowych w Twoim umyśle, zastępowanie przekonań negatywnych, przykładowo: nie zasługuję na miłość nowym: jestem wartościowa, warta miłości i kochana. W czasie słuchania nagrań następuje oszukiwanie umysłu świadomego, który czuwa i neguje wszystko co wykracza poza Twoją strefę “akceptowalności” i komfortu oraz może sprawić, że poczujesz się źle. Przykładowo:gdy powtarzasz sobie afirmację o treści “codziennie mam więcej i więcej pieniędzy” świadoma część Twojego umysłu reaguje błyskawicznie mówiąc:nieprawda, nie oszukuj się, wcale nie masz! Dlatego w nagraniu podprogowym nie słyszysz świadomie treści, choć jest ona nadal słyszalna dla umysłu podświadomego. Regularne odsłuchiwanie nagrań i dostarczanie umysłowi nowych treści generuje nowe połączenia neuronowe, a co za tym idzie nowe przekonania z pominięciem osobistego sabotażysty. Po pewnym czasie być może będziesz w stanie usłyszeć mój głos, pojedyncze słowa-to naturalne, ale nie będzie w tym już buntu umysłu świadomego, gdyż ścieżka-połaczenie neuronowe zostanie zbudowane i umocnione.

P: Dlaczego w nagraniu nie słyszę wyraźnie słów ani zdań?
O: Sprawdź odpowiedź powyżej

P: Czy coś jeszcze powinnam wiedzieć o nagraniach podprogowych?
O: Tak, słuchamy ich przez słuchawki

 

Jak działają warsztaty online?

 

Zajęcia online polegają na codziennej pracy ze mną przez 14 dni. Dlaczego jestem fanką pracy w taki sposób? Bo to dwa tygodnie uczciwej pracy nad sobą, przechodzenia przez różne wątpliwości, spadki wiary, przełomy i zmianę myślenia. Bo to nowoczesna i wygodna forma pracy, nie musisz nigdzie jechać, malować się, ani tracić czasu ani kasy na dojazdy.

To także moje wsparcie, czas, wiedza i realna pomoc w Twoim procesie zmiany.

Co zrobić aby wziąć udział w warsztatach?

1. Wybierasz temat, który chcesz przepracować (np. poczucie wartości, puszczenie dramatów, motywacja, związki itp)

2. Sprawdzasz kiedy najbliższe zajęcia się odbywają

3. Zapisujesz się na nie (kupujesz je)

4. Dostajesz maila z instrukcją jak dołączyć do zajęć

5. Pracujemy wspólnie przez dwa tygodnie (14 dni roboczych)

P: Czy potrzebujesz być o konkretnej porze online?
O: Nie. Tak mądrze wymyśliłam zajęcia, że możesz dopasować je do własnego grafika

P:Ile czasu potrzebujesz na pracę w grupie?
O: Chwilę rano aby przeczytać poranne zadania i ok 15 – 30 minut aby w ciągu dnia zadania odrobić, odpowiedzieć na moje pytania, sugestie itp

P:Czy potrzebujesz kamerki albo specjalnych umiejętności technicznych?
O: Nie. Równie dobrze możesz robić wszystko z komórki. Jeśli umiesz obsługiwać FB – dasz radę z zajęciami.

P:Ale które zajęcia wybrać? Od czego zacząć?
O: Możesz napisać maila na pocztę KPW kontakt@kobiecypunktwidzenia.com i poprosić o pomoc w wyborze Dorotę – moją asystentkę 🙂 Ja sugeruję zawsze rozpoczęcie albo od Poczucia Wartości albo od Wewnętrznej Mocy

 

Jak działają wizualizacje i medytacje?

Codziennie ok 55 tys. myśli przepływa przez nasz umysł. Ile z tych myśli jest dla Ciebie dobrych, wspierających, motywujących? Jaki procent tych myśli sprawia, że czujesz się dobrze, że myślisz o sobie i swoim życiu dobrze?

Wszyscy żyjemy w głowach. Wymyślamy historie, czarne scenariusze, prawdopodobne dialogi oraz konsekwencje. Zapętlamy się w tym myśleniu, nie potrafiąc się zatrzymać, przerwać, spojrzeć z innej perspektywy. Medytacje i wizualizacje są przystankiem wytchnienia. Pozwalają zatrzymać się, odciąć myśli, zobaczyć potencjalne rozwiązania oraz zrelaksować się. Dodatkowo w czasie medytacji z wizualizacjami możesz w praktyczny sposób wyłączyć wewnętrznego krytyka, zaufać ponownie sobie, przebudować obraz własny i zacząć tworzyć inną jakość życia.

Co zyskasz dzięki pracowaniu z wizualizacjami i medytacjami Ani?

– zmniejszenie napięcia

– zrelaksowanie

– zmianę nawyków myślowych

– lepsze zrozumienie siebie

– większą wiarę w siebie

– umiejętność kreowania własnej rzeczywistości

To co i jak myślisz tworzy Twoje życie. Myśląc w kółko o negatywnych aspektach i niepowodzeniach-przyciągasz ich jeszcze więcej do swojego życia. Wyciszając je i otwierając się na wspierające i budujące Ciebie obrazy zmieniasz połączenia neuronowe w umyśle i tworzysz nową, lepszą dla siebie rzeczywistość. Więc co wybierasz?