Konsultacje Biznesowe

Prowadzisz własną firmę i jesteś rozczarowana swoimi zarobkami? Ciężko pracujesz, ale wynagrodzenie jest nieadekwatne do Twojego zaangażowania? Wiesz,  że dajesz wartość, że powinnaś już być dalej w swoim biznesie i jesteś już tym wszystkim zmęczona, bo nie wiesz czemu Ci nie działa?
Mogę Ci pomóc!

Profesjonalnym okiem przeanalizuję: jak Twój biznes działa, jaki jest jego potencjał i co zrobić abyś zarabiała więcej i pracowała mądrzej i mniej.

Bardzo wiele osób błędnie zakłada, że wystarczy tylko mieć dobry pomysł, albo kochać to co się robi i klienci sami będą się pojawiać i płacić. Niestety to jest błędne założenie, którego konsekwencje są bolesne i prowadzą do frustracji, zwątpienia w siebie i we własne umiejętności, a także często do zaprzepaszczenia fajnego pomysłu i długów. Dobry i dochodowy biznes opiera się na zasadach, które trzeba zastosować. Gdy ich nie znamy, to często pracujemy za pół darmo, ulegamy emocjonalnym szantażom, rozmijamy się z właściwym klientem, męczymy się i zamiast czuć, że naprawdę jesteśmy sobie sterem, żaglem i pięknym okrętem, idziemy na dno wraz z naszym dziurawym statkiem.

Jeśli czujesz, że piszę o Tobie i Twoim biznesie, że chciałabyś fachowej rady, która pomoże Ci zrobić biznesową metamorfozę i pozwoli Ci zacząć zarabiać więcej, napisz wiadomość odpowiadając na pytania:

– czym się zajmujesz?
– na jakim poziomie finansowym jesteś i na jakim chcesz się znaleźć?
– co Ci nie działa w tym momencie?
– gdzie widzisz siebie za 3 miesiące? za 6 miesięcy?

Przeczytam i jeśli pasujemy do siebie – zaproszę Cię do współpracy, która pomoże Ci stać się właścicielką biznesu, który będziesz nie tylko kochać, ale który będzie powodem do dumy!

Napisz wiadomość na kontakt@kobiecypunktwidzenia.pl