Dlaczego Ania?

Cześć, nazywam się Ania Witowska i jestem Kreatorką Życia
 
Być może zastanawiasz się dlaczego właśnie ja miałabym Ci pomóc i co Ty i Twoje życie mogłoby zyskać? To czego mogę Cię nauczyć i KIM pomogę Ci się stać jest efektem moich osobistych doświadczeń, lat nauki, poszukiwań najbardziej skutecznych i najszybszych dróg do celu.

 Zostałam mamą w wieku 16 lat i musiałam w tempie ekspresowym dorosnąć aby nie zawieść mojego syna Mateusza. Mój młody wiek i brak gotowości do życie pchnął mnie do wielu fatalnych decyzji, które zaowocowały bardzo niską samooceną, syndromem ofiary, toksyczną relacją, depresją oraz ogromnymi długami. Gdy moje ciało odmówiło posłuszeństwa i “przewiozło mnie na drugą stronę”  – zatrzymałam się i zadałam sobie pytanie: co robię źle, że tak w życiu obrywam?

I to pytanie stało się początkiem poszukiwań, transformacji oraz tego KIM się dzisiaj stałam i czego uczę!

 

Więc: nie pomogę Ci troszeczkę poprawić życie, pomogę Ci spektakularnie zmienić Twoje standardy i stać się Kobietą Spełnioną! Nie będę Cię głaskać i mówić, że wszystko samo się ułoży, nauczę Cię jak zaufać samej sobie i stać się Sięgającą Po To Czego Chcesz Kobietą z Klasą! Pokażę Ci jak szybko i bezboleśnie przejść od stanu bycia rozczarowaną sobą do uczucia dumy z siebie i własnych osiągnięć.

 

Jeśli inni Cię zawiedli – sprawdź skuteczność mojej intuicji, doświadczenie, wnikliwość oraz potwierdzone historie tysięcy pozytywnych kobiecych przemian. Widzę to czego inni nie dostrzegają, wyłapuję to, czego Ty sama głośno nie mówisz, dodatkowo to iż sama przezwyciężyłam to – co Ty dzisiaj czujesz sprawia, że jestem mistrzem skuteczności i pomagam nawet najbardziej zrezygnowanym odzyskać wiarę w siebie i ruszyć do przodu!

 

Jeśli myślisz, że “Tobie już nic nie pomoże”, że Twój przypadek jest zbyt trudny, to tylko dlatego, że jeszcze nie trafiłaś na Witowską 🙂 Moje doświadczenie to nie tylko edukacja, techniki i wiedza o tym jak działa umysł i co naprawdę nami kieruje. To przede wszystkim szkoła życia, którą skończyłam z najwyższym wyróżnieniem! I tym wszystkim podzielę się z Tobą, wręcz “wyciągnę” z Ciebie to co w Tobie cenne, wartościowe i co sprawi, że rozwiniesz skrzydła!

Skoro ja i tysiące kobiet z którymi miałam zaszczyt pracować MOGŁYŚMY i DAŁYŚMY RADĘ – to Ty też możesz i dasz!

Zbudujemy wspólnie solidne fundamenty, które sprawią, że ze spokojem będziesz patrzyła w przyszłość i będziesz sukcesywnie przesuwała limity tego co możliwe, bo będziesz pewna siebie i tego, że zawsze dasz radę!

I na bazie tej wiary i wewnętrznej mocy – przebudujesz swoje życie i sięgniesz po życie na własnych zasadach! Wolność finansowa, super energia każdego dnia, praca, którą będziesz kochać, podróżowanie, pełne miłości relacje, wysoki standard życia – Ty też tak możesz!

Niezależnie od tego czego chcesz – zapewniam Cię – pokażę Ci jak to zrobić!

Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie niewykorzystany potencjał, jeżeli masz niespełnione ambicje i tęsknoty, jeżeli czujesz, że stać Cię na więcej i jesteś gotowa aby po to “więcej” sięgnąć – to tak – jestem osobą, która szybko i skutecznie doprowadzi Cię do celu i sprawi, że nie tylko będziesz marzyć o fajnym życiu, ale że będziesz fajnym życiem żyć!

Wybierz program, warsztaty, które czujesz, że są dla Ciebie albo napisz maila na kontakt@kobiecypunktwidzenia.com wybierzemy coś wspólnie!