Praca 1:1

Jeśli masz wysokie standardy i spore oczekiwania wobec życia to praca 1:1 jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ w czasie indywidualnych spotkań wejdziemy na dużo głębszy poziom pracy, tematów i wyzwań. Odkryjemy to co schowane naprawdę głęboko, obudzimy pragnienia i rozhulamy Twoją siłę sprawczą! W czasie tych naszych spotkań będę pracowała z Tobą na wielu poziomach i dostaniesz uwagę i wiedzę o którą ciężko w czasie grupowych zajęć.

 

Sama korzystam z pracy z Mentorem, bo to rozwiązanie, która pomaga mi zaoszczędzić czas i uchronić przed popełnieniem błędów, zmniejszyć ryzyko. Mentor to ktoś, kto po prostu ma więcej wiedzy niż ja,  lepszą filozofię życiową niż ja oraz potrafi obiektywnie spojrzeć z boku na mnie i moje działania i pokazać mi gdzie popełniam błędy. (zmieniamy pierwsze zdanie na takie: Mentor to osoba z dużą wiedzą, dobrą filozofią życiową, osoba, która potrafi obiektywnie spojrzeć z boku na działania i postawę Klienta oraz wskazać na popełniane błędy) I sprawić, że zamiast doświadczać i próbować sama – idę jak burza do przodu!
Dlatego wspomniałam na początku, że jeśli masz wysokie oczekiwania i standardy – to tak indywidualnie prowadzona praca jest trafiającą w punkt formą dla Ciebie!

Jak wygląda praca 1:1 razem ze mną? Przed sesją dostajesz zestaw pytań, odpowiedzi wysyłasz mi mailem. Dzięki temu przed spotkaniem z Tobą mogę przeanalizować Twoją historię oraz przygotować się do sesji. W czasie spotkań słucham tego co mówisz, jak myślisz i staram się znaleźć źródło problemu, a następnie pokazać Ci rozwiązania i puścić ograniczenia. Pomiędzy sesjami dostajesz “zadania domowe”, które możesz sama odrobić, dzięki czemu wykorzystujemy bardzo efektywnie wspólny czas i najczęściej osiągamy DUŻO WIĘCEJ niż chciałaś przerobić!

Podjęcie decyzji o pracy 1:1 to duże zobowiązanie, które oznacza, że naprawdę chcesz i zamierzasz po swoje chcenia sięgnąć! Jeśli więc czujesz, że dojrzewasz do decyzji i chcesz zrobić duży krok do przodu – proszę rezerwuj pakiet mentoringowy z wyprzedzeniem, ponieważ czas oczekiwania na dzień dzisiejszy jest dość długi.

Jeśli jesteś zainteresowana nauka inwestowania i chcesz nauczyć się pomnażać swoje pieniądze na giełdzie, wyślij wiadomość TU

Pakiet “It’s my time to shine” Jeśli utknęłaś w jakimś obszarze w swoim życiu i nie jesteś w stanie dłużej tego tolerować, indywidualna praca z ekspertem jest idealnym rozwiązaniem! Pakiet “It’s my time to shine” – to miesięczna wspólna praca. Ustalenie celu oraz planu przez maila, a następnie trzy 45 minutowe video konsultacje, wspólne tworzenie nowej życiowej strategii, sposobu myślenia, przerabianie tematów w jednym obszarze życia oraz planowanie działań. Dodatkowo  oprócz spotkań na żywo masz do dyspozycji dwie konsultacje mailowe w tygodniu wraz z moim wsparciem. Życie jest zbyt krótkie aby się męczyć! Puść to co Cię ogranicza i zacznij świecić swoim światłem!

Pakiet “Make my dreams come true” Masz ambitne cele i potrzebujesz naprawdę dobrego trenera? Chcesz uczciwie posprzątać swoje życie i przenieść je o kilka poziomów wyżej? Próbowałaś już wielu rzeczy, ale nic tak naprawdę Ci nie pomaga na dłuższą metę? Trafiłaś we właściwe miejsce do właściwej osoby! Pakiet “Make my dreams come true” – to 2,5 miesięczna współpraca i długoterminowe korekty oraz sięganie po życie z wyższej półki. Pracujemy nad więcej niż jednym wybranym obszarem Twojego życia, korygujemy przekonania oraz energetyczne traumy. Spotykamy się 7 razy w czasie 45 minutowych video konsultacji dwa razy w tygodniu konsultujemy działania oraz przeprowadzamy burzę mózgów. Czas na jakość w Twoim życiu, zamiast życia “jakoś”!