Opinie

Zobacz w jaki sposób pomogłam innym kobietom

Roksana Anning
www.apexmindset.com

„Praca z Anią pomogła mi wyjść z mojej strefy komfortu i ruszyć w kierunku moich celów i aspiracji. Stawiłam czoła tematom i barierom które mnie ograniczały i przytłumiały mój progres i teraz z nowym podejściem, pełnym wiary i motywacji w mój sukces buduje lepszą przyszłość.
Wiele nauczyłam się od Ani i uczę się każdego dnia. Jej wór wiedzy i narzędzi który wspomaga mój progres nie ma dna. Ania jest inspiracją, kobietą autentyczną, która żyje życiem według zasad jakich uczy. Jej wiedza, wsparcie, rady i pomoc są dla mnie bezcenne”.

Gosia Rybicka
www.gosiarybicka.pl

Praca z Anią dała mi nie tylko wiarę w moje możliwości, ale też drogowskazy jak te możliwości w pełni wykorzystywać. Uwierzyłam, że mogę więcej i lepiej, że mogę wszystko czego zapragnę.
Polecam każdej kobiecie, która pragnie chwytać życie pełnymi garściami, ale nie wie którą drogą ruszyć.

Magdalena Kalinowska

Praca z Anią była i jest dla mnie najlepszą rzeczą w życiu jaka mogła mi się przydarzyć. Jestem niesamowicie wdzięczna, bo dzięki niej na nowo odnalazłam siebie, uwierzyłam w siebie. Nawet nie marzyłam i nie wiedziałam , że mogę żyć inaczej, dużo lepiej. Poza tym cały czas uczę się siebie na nowo i poznaję siebie bardziej. Wydawać by się mogło, że już tak wiele się nauczyłam, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć do momentu aż otwieram szeroko oczy i usta ze zdziwienia kiedy pojawia się następny przełom w moim życiu. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu, to znaczy, że szukasz swojej drogi do lepszego życia, do własnego szczęścia i można to robić samemu, ale z kimś kto wie jak to zrobić jest dużo prościej. Ja dzisiaj tylko żałuję, że na pewne kroki nie zdecydowałam się dużo wcześniej, ale i tak cieszę się z tego co osiągnęłam i idę po moje osobiste złoto.

Dorota Bober
Luxury Vending Ice Cream

Praca z Anią dała mi odwagę i wiarę w sama siebie.
Zyskałam zaufanie i szacunek do samej siebie i do swoich działań.
Uwierzyłam, ze ja tez moge i, ze moge wszystko!
Polecam kazdej kobiecie, ktora chce czegoś więcej od zycia. Ktora szuka drogi rozwoju osobistego i/lub zawodowego albo jest juz na tej drodze i chce siegnac po wiecej.
Dzieki wspolpracy z Ania, kieruje sie w zyciu zasada “czyny, nie słowa”.
I to działa.

Anna Dągielska

Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z Anią byłam jak zamknięty pączek róży, ściśnięty do granic możliwości, przez niskie poczucie wartości, brak pewności siebie, strach, lęk, poczucie winy, nie wybaczenie… Ania krok po kroku, płatek po płatku spokojnie, ale zdecydowanie otwierała mnie na świat, możliwości, na radość, na szczęście, na wolność. Ta niesamowita przygoda trwa dwa lata, była radość, łzy, ból, szczęście… dzisiaj oddycham pełną piersią, nie jestem już zamknięta i ściśnietą, widzę możliwości, jestem szczęśliwa, czuje się wolna to nie koniec mojej podróży, ale jakie piękne widoki przede mną- polecam każdej kobiecie, która czuje się przytłoczona swoim życiem, zamknięta, przerażona wizja przyszłości, czuje się nie kochana, nie dość dobra… wierzę, że tak jak ja czujesz gdzieś głęboko w środku, że jest inne życie- uwierz jest a z Anią szybko je odkryjesz i zaczniesz naprawdę żyć

Julia Chmielewska

Praca z Anią dała mi nowe spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość. Zyskałam na nowo wiarę w siebie, odzyskałam dawną siebie po życiowych perypetiach. Polecam każdej kobiecie która potrzebuje wsparcia, drogowskazu czy poukładania swojego życia na nowo.

Anna Bogdziewicz

Praca z Anią dała mi poczucie, że pojawił się w moim zyciu mentor, który żyje tym, o czym mówi, a jej autentyczność to moja własna kluczowa umiejętność, którą chcę nabyć i nią żyć.

Zyskałam dostęp do wiedzy, którego nigdy nie miałam, uwierzyłam, że mogę rozsypać wieloletnie przekonania, a to, że stare prace, ludzie, myśli odchodzą, to dowód mego progresu, zrobiłam swojemu mózgowi lifting i wpoiłam, że stać nas na podejście w tym roku do celów, do których pierwotnie przymierzałam się zabrać w ciągu 5 lat.

Pracę z Anią polecam każdej kobiecie która boi się swoich natrętnych myśli, tworzy czarne scenariusze, rezygnuje i poddaje się bo nie ma w jej toczeniu nikogo, kto by w nią uwierzył.

Kasia Pazderska

Gdy myślę Ania Witowska przychodzą mi do głowy: miłość, radość, akceptacja, wdzięczność, pozytywna energia, ogromne ciepło i spokój, autentyczność, wiara w siebie i innych . Ania jest moją inspiracją i najlepszym dowodem na to, że dzięki odkrywaniu siebie i własnych potrzeb, można stać się pewną siebie, spełnioną Kobietą, Kobietą Sukcesu.
Ania odmieniła mnie i moje życie. Sprawiła, że „NARODZIŁAM SIĘ NA NOWO”. Dzięki narzędziom jakie daje na efekty nie musiałam długo czekać. Ania pokazała, że „można inaczej” i jak wiele można zmienić jeśli się tylko chce. Kiedyś myślałam że nie dam rady, dziś okazuje się, że jak naprawdę chce to MOGĘ WSZYSTKO!! Dziś robię rzeczy, o których kiedyś nawet nie śniłam. Jestem już zupełnie inną osobą. Z szarej, zamkniętej w sobie osoby dziś jest silna, poukładana, odważna i pewna siebie KOBIETA, kobieta, która wie czego chce, gdzie chce dojść, co chce osiągnąć. Zyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości. Teraz już wiem, że mam możliwość wyboru i to je decyduję o swoim życiu, o tym jak i kto w nim jest…bo w końcu stałam się dla siebie WAŻNA! Dotarło do mnie, że, życie jest wspaniałą przygodą, którą należy dostrzegać i przeżywać w każdej jego chwili i z uśmiechem witam, dany mi każdy dzień!
Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się ze sobą i zaakceptować siebie w pełni. Jeśli chcesz wreszcie zacząć spełniać swoje marzenia i cele, ale brakuje Ci odwagi i wiary w siebie. Jeśli pragniesz kochać i być kochaną. Jeśli pragniesz, by na Twojej drodze w odkrywaniu i zrozumieniu siebie samej towarzyszyła ci osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych – nie szukaj dalej – ZAUFAJ ANI –  to najlepsza rzecz, jaką możesz dla siebie zrobić…

Kasia Karpińska

Ania jest wspaniałym trenerem, który łączy naturalne ciepło z konkretem i skupieniem się na wynikach. Ania zadaje pytania, które skłaniają do myślenia i prowadzą do rozwiązań. Dzięki pracy z Anią dowiedziałam się bardzo dużo na swój temat, rozwinęłam się prywatnie i zawodowo, a także poszerzyłam swoje życiowe horyzonty. Jeśli marzy Ci się życiowa transformacja, praca z Anią to strzał w dziesiątkę.

Edyta Anna Mc Cloud
Overlandexpress.co.uk

Ania sprawi, że poczujesz się nie do zatrzymania i zaczniesz naprawdę marzyć i działać na dużą skalę! Praca z Anią przeniosła moje życie osobiste i zawodowe na dużo wyższy poziom! Dzięki niej wiem dokładnie czego chcę i po to sięgam! To co kiedyś było sufitem, stało się podłogą i nie godzę się już na mniej!!!  Praca, która kiedyś nudziła, stała się PASJĄ! Stałam się wizjonerką, wyostrzył się mój fokus i wzrosła przeogromnie pewność siebie! Jeśli chcesz sięgać gwiazd, ale coś Cię ogranicza, zacznij pracować z Anią, ona pomoże Ci sięgnąć po marzenia!

Ania

Ania Witowska osoba ciepła, miła, serdeczna, życzliwa i pomocna, ale potrafiąca stawiac granice, które daja do myslenia i pomagaja się rozwijać .. uwielbiam!

Grażyna Adamska

Od razu wiedziałam, że współpraca z Anią to strzał w 10! Dostałam konkretne narzędzia i metody do pracy z umysłem świadomym. I co najważniejsze ruszyłam z miejsca!
Jednym z tematów, które mnie „dusiły” była kwota, na której co miesiąc zatrzymywałam się w zarobkach. Nie wiedziałam, jak ruszyć ją z miejsca. Mimo, że uwalniałam wszelkie przekonania, przepracowywałam je, zmieniała, dalej nie przekraczałam „feralnego progu”. Na sesji coachingowej u Ani ruszyłyśmy mój termostat finansowy i od tego momentu, z każdym miesiącem, pnie się on coraz wyżej. Po konkretnych i rzeczowych radach od Ani, kończyłam miesiąc z nową, wyższą kwotą niż mój nieszczęsny „próg”. Kolejne dwa miesiące to 40/50 % wzrostu zarobków, a w maju już 100%!

Monika Drabik

Dlaczego warto skorzystać z zajęć prowadzonych przez Anię? Odpowiedź jest bardzo prosta…Ania jest prawdziwa. Jest taką sama dziewczyną jak my wszystkie, ale … no właśnie. My nie wiemy jak sięgnąć po gwiazdkę z nieba tego prawdziwego życia, ale Ania tę drogę już przeszła i wiem co zrobić aby tę gwiazdę otrzymać. Ja dzięki zajęciom Ani zaczynam wierzyć, że zbliżam się do swoich gwiazd.Zajęcia z Anią są po prostu kosmiczne. I chyba się trochę już od niej uzależniłam.

Gosia B

Ania Witowska , kobieta , couch , przyjaciel , matka , zwykły człowiek , który swoje życie uczynił niezwykłym. Darze ja ogromnym szacunkiem , a jej wiara w to co robi jest dla mnie ciągle nieodgadniona. Pokazała mi co robię i co mogę zrobić z własnym życiem . Odkryła mój potencjał . Pokazała drogę jak tworzyć siebie lepiej , pełniej i mądrzej . Nawet nie zauważyłam kiedy stała się mi tak bardzo bliska . Jestem pewna ze nie tylko mi . Dziękuje Aniu !

Kasia Sz.

Polecam bardzo pracę nad sobą z Anią Witowską.Dzięki jej wiedzy i tego,że cały czas się rozwija w profesjonalny sposób pomaga innym kobietom.Dzięki niej uwierzyłam w siebie,zaczęłam spełniać swoje marzenia.Jestem bardziej świadoma i odważna.Dzięki Ani pokochałam pracę nad rozwojem osobistym.

Dora

Kiedy wpadasz w dołek a czasem jest to wielki dół, czyli jak to Ania mówi “czarna dupa”, potrzebujesz kogoś kto rzuci Ci linę, czy drabinkę. Potrzebujesz wtedy Ani. Jest dla mnie autorytetem, przez to, ze jest tak autentyczna we wszystkim co mówi i robi. Bez napinki i ubierania w piękne słówka. Gdy trzeba to Tobą potrząśnie a gdy potrzebujesz to pogłaska. Ufam jej bo pokazuje swoim życiem i postawa, ze metody które proponuje naprawdę działają. Jeśli działają u niej zadziałają tez u nas Często praca ze specjalista takim jak Ania przyspiesza moment gdy czujemy się wreszcie super wykorzystując szkolenia, kursy i wiele nagrań, codziennie moje życie staje się lepsze i za to dziękuje Aniu!!!

Jola Stankiewicz

Ania Witowska to źródło ❤ od którego zaczęła się moja droga wzrastania.
Dlaczego warto? Praca z Anią daje efekty ponieważ sama przerobiła tematy z którymi my się borykamy.
Kiedy zdecydujesz się na zmiany nie ma odwrotu. Tak było ze mną ? Co mi dała praca z Anią ? Wolność i spełnione życie. Mimo trudu i wylanych łez dotarłam tam gdzie chciałam do siebie szczęśliwej i spełnionej.
Pokazałam się światu, moje obrazy wędrują do domów na całym świecie,pozytywnie zarażam innych i polecam warsztaty Ani z całego serca. Uczą zaufania,wyrabiają nawyk kreowania i potwierdzają że mamy moc sprawczą.
Aniu jestem i będę Ci wdzięczna do końca mojego życia ❤
Jola Malarka od Duszy ❤

Małgosia

Ania – profesjonalizm, siła ognia, ciepło kobiecości. Rok pod jej okiem zmienił moje życie. Walczyła ze mną o mnie, jak o siebie samą. Dała mi wiarę i nadzieję, że można i że warto walczyć o siebie. Dzięki niej ponownie odnalazłam tą wrażliwość i piękno we mnie. Pomogła rozbić żelazną skorupę i dodała odwagi, abym z niej wyszła.

Agnieszka

Kochana Aniu , przeprowadziłaś mnie przez bardzo trudny dla mnie okres, gdy chciałam się kompletnie poddać. Gdy trzeba było – wspierałaś mądrze…gdy trzeba było – motywowałaś…ale przede wszystkim nauczyłaś mnie na nowo wierzyć w siebie i odważyć się!!!

Ania Z.

Miałam wybór: kopać dalej w pocie czoła dołek pod sobą, albo zatrzymać się na chwilę i spojrzeć w górę. Zobaczyłam linę w postaci warsztatów Ani. Mocno nie ufna i z bagażem sprzętów do kopania – chwyciłam linę. Wspinam się dzięki niej z każdym dniem coraz wyżej. Mocniejsza o wsparcie i poczucie zrozumienia, lżejsza o pozrzucane ciężary. Dziękuję Aniu.

Kasia K.

Aniu, dzięki Tobie rozwijam skrzydła , poznaję i uczę się siebie na nowo to wspaniałe uczucie. Twoja obecność na świecie jest dla mnie cudem. Jesteś dla mnie codziennie inspiracją, wsparciem, nauczycielem a przede wszystkim Wspaniałą Kobietą pełną mocy i pozytywnej energii, dziękuję ze jesteś.

Agnieszka

Ania potrafi rozebrać człowieka jak cebulkę, warstwa po warstwie i dotrzeć do środka ukazując mu jego wnętrze. Tak zrobiła ze mną i robi z każdą kobietą, która jej zaufa. Z całego serca polecam poddać się jej kuracji aby odbyć prawdziwą siebie – BEZCENNE.

Polecam warsztaty z charyzmatyczna Ania Witowska dla tych z nas, ktore chca zmian w zyciu, pragna rozwoju, szukaja motywacji, chca odkryc wlasne mozliwosci, skrystalizowac cele. Praca z Ania angazuje i rodzi dzialanie. Obserwujesz jak rozkwitasz i jestes z tego dumna! Ja dodatkowo “‘zabiore”‘ ze soba to czego w zyciu nie nazwalam – jest to wdziecznosc! Dziekuje Aniu. Na pewno jeszcze sie spotkamy.

Aneta

Ania, pokazała mi drogę, miejsce do którego chcę dojść, kobietę którą chcę być,życie którym chcę żyć.Jestem na początku tej drogi ale wiem jest ”KTOŚ” kto trzyma mnie za rękę i cichutko szepcze ” …no dalej, dasz radę, no… dalej…”

Kasia L

Ania pojawiła się w moim życiu w momencie, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Pokazała mi drogę do zmiany życia na lepsze. Warsztaty on-line, na żywo, nagrania podprogowe – to wszystko pomogło mi zawalczyć o samą siebie. Ania nie użala się i nie głaszcze po główce – daje nam narzędzia, pokazuje kierunek i wspiera nas. Przy niej czuję się jakby wszystko było możliwe, a sama Ania swoim życiem pokazuje że tak właśnie jest. Dzięki niej stałam się pewną siebie, silną i szczęśliwą kobietą, która walczy o siebie i tych których kocham. Dziękuję Aniu.

Kasia G

Kobiecy Punkt Widzenia to miejsce dla kobiet poszukujacych, potrzebujacych inspiracji, wskazowek, zagubionych i takich, ktore wiedza czego pragna, dla tych ktore juz marza i tych, ktore marzenia realizuja, dla kochajacych i poszukujacych milosci, dla wszystkich.

Magda L

Na Anię Witowską natknęłam sie przypadkiem szukajac inspiracji, natchnienia, sciezek i odpowiedzi na wiele nurtujacych mnie pytan i problemow. Przestudiowałam dokładnie strony KPW i miałam straszna ochote zapisac sie na 30-dniowke….myslalam, myslałam i konce doszłam do wniosku ze gorzej juz byc nie moze….I miałam racje ? od tamtego momentu Ania Witowska na dobre zagosciła w moim zyciu – najpierw były wartsztaty 30dniowe on-line, poten spotkanie na zywo na ‘Czego pragną kobiety’, potem pewnosc siebie, przełom… i jestem pewna ze to nie koniec ? Tak więc ostrzegam – Witowska uzależnia ? A to dlatego ze z wielka mądrościa, wiedzą, otwartością, uważnościa, ciepłem, życzliwoscia…i jeszcze mogłabym wymieniac i wymieniac….pokazuje jak mozna inaczej zyć. Daje konkretne narzędzia i wskazówki. Jest praktycznie dostępna 24/h Inspiruje i pomaga. Daje nadzieje i odwagę. Wierzy i wspiera. Fantastyczna osoba!

Iza

Dziekuje z całego serca Aniu za każdy warsztat z Tobą, każdy post, nagranie. Wszystko razem zebrane ma duży wpływ na zmiany pozytywne w moim życiu, jesteś wielka moja inspiracją jak chce żyć i Ty mi to pokazujesz, że mogę jeśli zaufam sobie i podążać będę swoją ścieżka ku lepszemu, pełniejszemu życiu.

Monika P

Moją pracę w grupie prowadzonej przez Anię na FB mogę porównać do wyjścia z głębokiej, czarnej jak noc studni. Dzięki jej wskazówkom przestałam się bać 100% uczciwości wobec samej siebie. Ania wsparła mnie przede wszystkim swoim własnym przykładem i była tuż obok gdy przeżywałam spory kryzys. Od tamtej chwili minęło 5 miesięcy – zmiana we mnie jest DUŻA! Przenikliwość Ani, pomoc w wykorzenianiu szkodliwych nawyków i schematów myślowych i w dogrzebywaniu się do zapomnianych pokładów własnej odwagi i poczucia godności są dla mnie najcenniejsze. Grupy przyciągają też fantastyczne dziewczyny, dzielące się wiedzą i dające wsparcie. Aniu, dziękuję raz jeszcze.

Joanna

Moja przygoda z Anią Witowską zaczęła się od Warsztatu „Wewnętrzna Moc”, w lipcu 2014 roku. Wydawać by się mogło, że środek lata, błękit nieba nad głową, ćwierkające ptaszki dookoła oraz słodkie odgłosy Najbliższych — Dzieci i Męża — powinny być wystarczającym „akumulatorem” do ładowania moich baterii. Bal Już sam fakt, że żyję, jestem zdrowa, pracuję, mieszkam, jem, śpię, mam Rodzinę — również powinny sprawiać, że tej energii mam baaaardzo dużo , a wręcz że mogłabym się nią dzielić z innymi. Tak jednak nie było, nie chciało być. Czułam wiecznie jakiś niepokój, strach, żal; coś ciągle nie pozwalało mi funkcjonować na 100%; coś powodowało moje „zawieszenie” i nawracające stany „góra-dół”, „dobrze-źle”. Ania swoimi postami, komentarzami, trafnymi pytaniami oraz proponowanymi metodami i narzędziami otworzyła mi oczy na wiele spraw, na wiele tematów, o których nawet bym nie pomyślała. Dzięki Ani przepędziłam „demony” z mojej głowy; dzięki Ani w pełni mogę cieszyć się życiem i wszystkim czego doświadczam. Dzisiaj z powodzeniem mogę powiedzieć, że dbam o moje 100%, a czasami mam tej energii nawet więcej. Dzisiaj rzeczywiście mogłabym nia obdarzyć innych Po tych warsztatach i kilku miesiącach przerwy wróciłam tutaj, by podjąć kolejne wyzwania i zmierzyć się z kolejnymi tematami. Z wielką przyjemnością zaliczyłam Warsztat „Zostań Zwycięzcą” oraz „Przełom 2015″ i jego kontynuację. Codzienni e uczę się czegoś nowego, codziennie cieszę się, że z Anią i z Dziewczynami możemy spotkać się tutaj i prowadzić wirtualne, ale jakże cenne rozmowy. Te polne szczerości dialogi wiele wnoszą w moje rycie, ale także wrycie każdej z nas. Powodują, że nie stoimy w miejscu, że rozwijamy się, a przede wszystkim pokazują, że żadna z nas nie jest ze swoimi problemami sama, samotna. Uczymy się doceniać to co mamy, czerpać mądrość z naszych doświadczeń oraz dzielnie, z podniesioną głową kroczymy w przyszłość. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ! DZIĘKUJĘ ANIU!!!!

Kasia Kowalska

Stanęłam na życiowym zakręcie, ocknęłam się w miejscu, w którym nigdy nie chciałam być. Na całe szczęście od jakiegoś czasu “przymierzałam się” do KPW. Poznanie Ani na Warsztatach na żywo, pokazało mi, że naprawdę wiele zalety ode mnie. Skorzystałam później z Warsztatu online, obecnie przechodzę z Anią “Przełomowy rok”. Nigdy wcześniej nie spodziewałabym się, że ktokolwiek będzie potrafi’ do mnie skutecznie dotrzeć, potrząśnie mną i zachęci do działania. Nauczyłam się, że niewiedza nie jest “wadą”, że spytać nie znaczy “upokorzyć się”, a także, że (o zgrozo!) moje życie i jego jakość, zależą głównie ode mnie i moich działań. Jeśli chcesz otworzyć oczy, nauczyć się siebie, a także działać we wspaniałym gronie z niesamowitym wsparciem (tu podziękowania nie tylko dla Ani Witowskiej, ale także dla wszystkich kochanych Kobietek które poznałam) polecam, nie przedłużaj na siłę i z uporem procesu “zastanawiania się”, bo jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, to jest to właśnie TEN moment, żeby skorzystać z doświadczenia i wiedzy innych, którzy przeszli to, co Ty!

Ania G

Wewnętrzna moc to był mój pierwszy warsztat z Anią. Jej energia, zaangażowanie i wskazówki są bezcenne. Warsztat niesamowity, przyjazna atmosfera, odkrywanie siebie i mechanizmów rządzących myśleniem i postępowaniem, metody radzenia sobie z codziennymi sprawami, opanowanie własne go życia, a przede wszystkim mnóstwo ćwiczeń i zero teoretyzowania -tym właśnie jest ten wspaniały warsztat. Polecam każdemu kto chce lepiej poznać siebie i odkryć swoje możliwości.

Aleksandra

Serdecznie polecam warsztaty z Ania Witowska- osoba niezwykle szczera, wrazliwa ktorej wskazowki sa niezwykle celne, trafiajace w samo sedno problemu I ktore sprawiaja ze otwieraja sie oczy I dostrzega sie to co powinno sie zmienic…a przy tym to osoba ciepla otwarta I dzielaca sie dobra energia…ale potrafi tez niezwykle zmotywowac 1 dac niezlego kopa motywacyjnego jak trzeba ? kto zaczyna lub chce kontynuowac rozwoj osobisty to Ania jest osoba godna aby powierryc jej swoje zycie.. ona poprowadzi Cie przez zawilosci zycia i pomoze odnalezc sens rycia, pasje oraz poczucie wartosci ?Aniu, dziekuje bardzo za wszystko co dzieki Tobie odkrylam I czego sie nauczylam. I wiem ze to jeszcze nie koniec naszej wspolpracy ?

Lisabeth Szewczyk

Chcesz SZYBKO zacząć robić to o czym marzysz? Zacznij pracować z Anią! Ja zaczęłam będąc w trudnym momencie życia – na tak zwanym zakręcie życiowym. Wiele tematów trzeba było na nowo poukładać, zaliczyłam mnóstwo wzruszeń, przełomów, odkryć, momentów wow, wzruszenia ale i niewygodnych konfrontacji z tym co nie działało, gdzie sama siebie sabotowałam.

Marzyłam o pracy dla siebie i dawałam sobie na to rok, ale Ania pchnęła mnie do odważnych działań i JUŻ TERAZ zaczęłam pracować dla siebie i mam zadowolonych klientów! Zyskałam ogromną siłę płynącą z tego, że wyszłam poza strefę komfortu, że angażuję się na 100% i wypracowanych efektów! Jestem z siebie dumna jak nigdy wcześniej i widzę, że to całe działanie jest proste…trzeba tylko dać sobie uczciwie szansę. Ania towarzyszy mi w tym procesie, wspiera jak wirtualna, mądra przyjaciółka i pokazuje drogę. Polecam takie doświadczenie każdej kobiecie, która chce sięgnąć po satysfakcję, dumę i sukcesy w swoim życiu! Warto! Ania do mnie trafia, bo jej przekaz jest pełen nie tylko mądrości, celowości i sensu, ale także pełen serca.

Bogusia Celt

KPW jest oazą dla kobiet, które zapragnęły zmian w swoim życiu. Miejscem gdzie na tacy podane mają narzędzia , dzięki którym są w stanie odkryć co znaczy być szczęśliwą i spełnioną. Miejscem gdzie prześladująca nas przeszłość i związane z nią cierpienie przestają istnieć, a my skupiamy się tylko i wyłącznie na kreowaniu lepszego, satysfakcjonującego nas w pełni jutra. Kobietą , która stworzyła to miejsce i z racji własnych doświadczeń jest znakomitym przykładem rozwoju osobistego i zawodowego jest Ania. Ania Witowska. Ciepła, mądra , wrażliwa na potrzeby innych, pełna empatii, pasji i profesjonalizmu. Ania słucha, rozumie i z wielką uważnością i tkliwością skutecznie prowadzi nas do celu, robi wszystko aby pomóc. I choć zawsze mówi prosto z mostu i nie owija w bawełnę nawet gdy jest to dla nas niewygodne czuję się przy niej bezpiecznie bo dzięki temu potrafię odnaleźć tę odpowiednią drogę.

Zawdzięczam jej nowe, wspaniałe życie .

Cieszę się bardzo, że znam tak cudną osobę i mam zaszczyt oraz przyjemność móc brać udział w jej projektach.