Opinie

Zobacz w jaki sposób pomogłam innym kobietom

Grażyna

Od razu wiedziałam, że współpraca z Anią to strzał w 10! Dostałam konkretne narzędzia i metody do pracy z umysłem świadomym. I co najważniejsze ruszyłam z miejsca!
Jednym z tematów, które mnie „dusiły” była kwota, na której co miesiąc zatrzymywałam się w zarobkach. Nie wiedziałam, jak ruszyć ją z miejsca. Mimo, że uwalniałam wszelkie przekonania, przepracowywałam je, zmieniała, dalej nie przekraczałam „feralnego progu”. Na sesji coachingowej u Ani ruszyłyśmy mój termostat finansowy i od tego momentu, z każdym miesiącem, pnie się on coraz wyżej. Po konkretnych i rzeczowych radach od Ani, kończyłam miesiąc z nową, wyższą kwotą niż mój nieszczęsny „próg”. Kolejne dwa miesiące to 40/50 % wzrostu zarobków, a w maju już 100%!

Monika Drabik

Dlaczego warto skorzystać z zajęć prowadzonych przez Anię? Odpowiedź jest bardzo prosta…Ania jest prawdziwa ️ Jest taką sama dziewczyną jak my wszystkie, ale … no właśnie. My nie wiemy jak sięgnąć po gwiazdkę z nieba tego prawdziwego życia, ale Ania tę drogę już przeszła i wiem co zrobić aby tę gwiazdę otrzymać. Ja dzięki zajęciom Ani zaczynam wierzyć, że zbliżam się do swoich gwiazd.Zajęcia z Anią są po prostu kosmiczne. I chyba się trochę już od niej uzależniłam.

Gosia B.

Ania Witowska , kobieta , couch , przyjaciel , matka , zwykły człowiek , który swoje życie uczynił niezwykłym. Darze ja ogromnym szacunkiem , a jej wiara w to co robi jest dla mnie ciągle nieodgadniona. Pokazała mi co robię i co mogę zrobić z własnym życiem . Odkryła mój potencjał . Pokazała drogę jak tworzyć siebie lepiej , pełniej i mądrzej . Nawet nie zauważyłam kiedy stała się mi tak bardzo bliska . Jestem pewna ze nie tylko mi . Dziękuje Aniu !

Kasia Sz.

Polecam bardzo pracę nad sobą z Anią Witowską.Dzięki jej wiedzy i tego,że cały czas się rozwija w profesjonalny sposób pomaga innym kobietom.Dzięki niej uwierzyłam w siebie,zaczęłam spełniać swoje marzenia.Jestem bardziej świadoma i odważna.Dzięki Ani pokochałam pracę nad rozwojem osobistym.

Dora

Kiedy wpadasz w dołek a czasem jest to wielki dół, czyli jak to Ania mówi “czarna dupa”, potrzebujesz kogoś kto rzuci Ci linę, czy drabinkę. Potrzebujesz wtedy Ani. Jest dla mnie autorytetem, przez to, ze jest tak autentyczna we wszystkim co mówi i robi. Bez napinki i ubierania w piękne słówka. Gdy trzeba to Tobą potrząśnie a gdy potrzebujesz to pogłaska. Ufam jej bo pokazuje swoim życiem i postawa, ze metody które proponuje naprawdę działają. Jeśli działają u niej zadziałają tez u nas Często praca ze specjalista takim jak Ania przyspiesza moment gdy czujemy się wreszcie super wykorzystując szkolenia, kursy i wiele nagrań, codziennie moje życie staje się lepsze i za to dziękuje Aniu!!!

Jola Stankiewicz

Ania Witowska to źródło ❤ od którego zaczęła się moja droga wzrastania.
Dlaczego warto? Praca z Anią daje efekty ponieważ sama przerobiła tematy z którymi my się borykamy.
Kiedy zdecydujesz się na zmiany nie ma odwrotu. Tak było ze mną 🙂 Co mi dała praca z Anią ? Wolność i spełnione życie. Mimo trudu i wylanych łez dotarłam tam gdzie chciałam do siebie szczęśliwej i spełnionej.
Pokazałam się światu, moje obrazy wędrują do domów na całym świecie,pozytywnie zarażam innych i polecam warsztaty Ani z całego serca. Uczą zaufania,wyrabiają nawyk kreowania i potwierdzają że mamy moc sprawczą.
Aniu jestem i będę Ci wdzięczna do końca mojego życia ❤
Jola Malarka od Duszy ❤

Małgosia

Ania – profesjonalizm, siła ognia, ciepło kobiecości. Rok pod jej okiem zmienił moje życie. Walczyła ze mną o mnie, jak o siebie samą. Dała mi wiarę i nadzieję, że można i że warto walczyć o siebie. Dzięki niej ponownie odnalazłam tą wrażliwość i piękno we mnie. Pomogła rozbić żelazną skorupę i dodała odwagi, abym z niej wyszła.

Agnieszka

Kochana Aniu , przeprowadziłaś mnie przez bardzo trudny dla mnie okres, gdy chciałam się kompletnie poddać. Gdy trzeba było – wspierałaś mądrze…gdy trzeba było – motywowałaś…ale przede wszystkim nauczyłaś mnie na nowo wierzyć w siebie i odważyć się!!!

Ania Z.

Miałam wybór: kopać dalej w pocie czoła dołek pod sobą, albo zatrzymać się na chwilę i spojrzeć w górę. Zobaczyłam linę w postaci warsztatów Ani. Mocno nie ufna i z bagażem sprzętów do kopania – chwyciłam linę. Wspinam się dzięki niej z każdym dniem coraz wyżej. Mocniejsza o wsparcie i poczucie zrozumienia, lżejsza o pozrzucane ciężary. Dziękuję Aniu.

Kasia K.

Aniu, dzięki Tobie rozwijam skrzydła , poznaję i uczę się siebie na nowo to wspaniałe uczucie. Twoja obecność na świecie jest dla mnie cudem. Jesteś dla mnie codziennie inspiracją, wsparciem, nauczycielem a przede wszystkim Wspaniałą Kobietą pełną mocy i pozytywnej energii, dziękuję ze jesteś.

Agnieszka

Ania potrafi rozebrać człowieka jak cebulkę, warstwa po warstwie i dotrzeć do środka ukazując mu jego wnętrze. Tak zrobiła ze mną i robi z każdą kobietą, która jej zaufa. Z całego serca polecam poddać się jej kuracji aby odbyć prawdziwą siebie – BEZCENNE.

Polecam warsztaty z charyzmatyczna Ania Witowska dla tych z nas, ktore chca zmian w zyciu, pragna rozwoju, szukaja motywacji, chca odkryc wlasne mozliwosci, skrystalizowac cele. Praca z Ania angazuje i rodzi dzialanie. Obserwujesz jak rozkwitasz i jestes z tego dumna! Ja dodatkowo “‘zabiore”‘ ze soba to czego w zyciu nie nazwalam – jest to wdziecznosc! Dziekuje Aniu. Na pewno jeszcze sie spotkamy.

Aneta

Ania, pokazała mi drogę, miejsce do którego chcę dojść, kobietę którą chcę być,życie którym chcę żyć.Jestem na początku tej drogi ale wiem jest ”KTOŚ” kto trzyma mnie za rękę i cichutko szepcze ” …no dalej, dasz radę, no… dalej…”

Kasia L

Ania pojawiła się w moim życiu w momencie, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Pokazała mi drogę do zmiany życia na lepsze. Warsztaty on-line, na żywo, nagrania podprogowe – to wszystko pomogło mi zawalczyć o samą siebie. Ania nie użala się i nie głaszcze po główce – daje nam narzędzia, pokazuje kierunek i wspiera nas. Przy niej czuję się jakby wszystko było możliwe, a sama Ania swoim życiem pokazuje że tak właśnie jest. Dzięki niej stałam się pewną siebie, silną i szczęśliwą kobietą, która walczy o siebie i tych których kocham. Dziękuję Aniu.

Kasia G

Kobiecy Punkt Widzenia to miejsce dla kobiet poszukujacych, potrzebujacych inspiracji, wskazowek, zagubionych i takich, ktore wiedza czego pragna, dla tych ktore juz marza i tych, ktore marzenia realizuja, dla kochajacych i poszukujacych milosci, dla wszystkich.

Magda L.

Na Anię Witowską natknęłam sie przypadkiem szukajac inspiracji, natchnienia, sciezek i odpowiedzi na wiele nurtujacych mnie pytan i problemow. Przestudiowałam dokładnie strony KPW i miałam straszna ochote zapisac sie na 30-dniowke….myslalam, myslałam i konce doszłam do wniosku ze gorzej juz byc nie moze….I miałam racje 🙂 od tamtego momentu Ania Witowska na dobre zagosciła w moim zyciu – najpierw były wartsztaty 30dniowe on-line, poten spotkanie na zywo na ‘Czego pragną kobiety’, potem pewnosc siebie, przełom… i jestem pewna ze to nie koniec 🙂 Tak więc ostrzegam – Witowska uzależnia 🙂 A to dlatego ze z wielka mądrościa, wiedzą, otwartością, uważnościa, ciepłem, życzliwoscia…i jeszcze mogłabym wymieniac i wymieniac….pokazuje jak mozna inaczej zyć. Daje konkretne narzędzia i wskazówki. Jest praktycznie dostępna 24/h Inspiruje i pomaga. Daje nadzieje i odwagę. Wierzy i wspiera. Fantastyczna osoba!

Iza

Dziekuje z całego serca Aniu za każdy warsztat z Tobą, każdy post, nagranie. Wszystko razem zebrane ma duży wpływ na zmiany pozytywne w moim życiu, jesteś wielka moja inspiracją jak chce żyć i Ty mi to pokazujesz, że mogę jeśli zaufam sobie i podążać będę swoją ścieżka ku lepszemu, pełniejszemu życiu.

Monika P.

Moją pracę w grupie prowadzonej przez Anię na FB mogę porównać do wyjścia z głębokiej, czarnej jak noc studni. Dzięki jej wskazówkom przestałam się bać 100% uczciwości wobec samej siebie. Ania wsparła mnie przede wszystkim swoim własnym przykładem i była tuż obok gdy przeżywałam spory kryzys. Od tamtej chwili minęło 5 miesięcy – zmiana we mnie jest DUŻA! Przenikliwość Ani, pomoc w wykorzenianiu szkodliwych nawyków i schematów myślowych i w dogrzebywaniu się do zapomnianych pokładów własnej odwagi i poczucia godności są dla mnie najcenniejsze. Grupy przyciągają też fantastyczne dziewczyny, dzielące się wiedzą i dające wsparcie. Aniu, dziękuję raz jeszcze.

Joanna

Moja przygoda z Anią Witowską zaczęła się od Warsztatu „Wewnętrzna Moc”, w lipcu 2014 roku. Wydawać by się mogło, że środek lata, błękit nieba nad głową, ćwierkające ptaszki dookoła oraz słodkie odgłosy Najbliższych — Dzieci i Męża — powinny być wystarczającym „akumulatorem” do ładowania moich baterii. Bal Już sam fakt, że żyję, jestem zdrowa, pracuję, mieszkam, jem, śpię, mam Rodzinę — również powinny sprawiać, że tej energii mam baaaardzo dużo , a wręcz że mogłabym się nią dzielić z innymi. Tak jednak nie było, nie chciało być. Czułam wiecznie jakiś niepokój, strach, żal; coś ciągle nie pozwalało mi funkcjonować na 100%; coś powodowało moje „zawieszenie” i nawracające stany „góra-dół”, „dobrze-źle”. Ania swoimi postami, komentarzami, trafnymi pytaniami oraz proponowanymi metodami i narzędziami otworzyła mi oczy na wiele spraw, na wiele tematów, o których nawet bym nie pomyślała. Dzięki Ani przepędziłam „demony” z mojej głowy; dzięki Ani w pełni mogę cieszyć się życiem i wszystkim czego doświadczam. Dzisiaj z powodzeniem mogę powiedzieć, że dbam o moje 100%, a czasami mam tej energii nawet więcej. Dzisiaj rzeczywiście mogłabym nia obdarzyć innych Po tych warsztatach i kilku miesiącach przerwy wróciłam tutaj, by podjąć kolejne wyzwania i zmierzyć się z kolejnymi tematami. Z wielką przyjemnością zaliczyłam Warsztat „Zostań Zwycięzcą” oraz „Przełom 2015″ i jego kontynuację. Codzienni e uczę się czegoś nowego, codziennie cieszę się, że z Anią i z Dziewczynami możemy spotkać się tutaj i prowadzić wirtualne, ale jakże cenne rozmowy. Te polne szczerości dialogi wiele wnoszą w moje rycie, ale także wrycie każdej z nas. Powodują, że nie stoimy w miejscu, że rozwijamy się, a przede wszystkim pokazują, że żadna z nas nie jest ze swoimi problemami sama, samotna. Uczymy się doceniać to co mamy, czerpać mądrość z naszych doświadczeń oraz dzielnie, z podniesioną głową kroczymy w przyszłość. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ! DZIĘKUJĘ ANIU!!!!

Kasia Kowalska

Stanęłam na życiowym zakręcie, ocknęłam się w miejscu, w którym nigdy nie chciałam być. Na całe szczęście od jakiegoś czasu “przymierzałam się” do KPW. Poznanie Ani na Warsztatach na żywo, pokazało mi, że naprawdę wiele zalety ode mnie. Skorzystałam później z Warsztatu online, obecnie przechodzę z Anią “Przełomowy rok”. Nigdy wcześniej nie spodziewałabym się, że ktokolwiek będzie potrafi’ do mnie skutecznie dotrzeć, potrząśnie mną i zachęci do działania. Nauczyłam się, że niewiedza nie jest “wadą”, że spytać nie znaczy “upokorzyć się”, a także, że (o zgrozo!) moje życie i jego jakość, zależą głównie ode mnie i moich działań. Jeśli chcesz otworzyć oczy, nauczyć się siebie, a także działać we wspaniałym gronie z niesamowitym wsparciem (tu podziękowania nie tylko dla Ani Witowskiej, ale także dla wszystkich kochanych Kobietek które poznałam) polecam, nie przedłużaj na siłę i z uporem procesu “zastanawiania się”, bo jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, to jest to właśnie TEN moment, żeby skorzystać z doświadczenia i wiedzy innych, którzy przeszli to, co Ty!

Ania G.

Wewnętrzna moc to był mój pierwszy warsztat z Anią. Jej energia, zaangażowanie i wskazówki są bezcenne. Warsztat niesamowity, przyjazna atmosfera, odkrywanie siebie i mechanizmów rządzących myśleniem i postępowaniem, metody radzenia sobie z codziennymi sprawami, opanowanie własne go życia, a przede wszystkim mnóstwo ćwiczeń i zero teoretyzowania -tym właśnie jest ten wspaniały warsztat. Polecam każdemu kto chce lepiej poznać siebie i odkryć swoje możliwości.

Aleksandra

Serdecznie polecam warsztaty z Ania Witowska- osoba niezwykle szczera, wrazliwa ktorej wskazowki sa niezwykle celne, trafiajace w samo sedno problemu I ktore sprawiaja ze otwieraja sie oczy I dostrzega sie to co powinno sie zmienic…a przy tym to osoba ciepla otwarta I dzielaca sie dobra energia…ale potrafi tez niezwykle zmotywowac 1 dac niezlego kopa motywacyjnego jak trzeba 🙂 kto zaczyna lub chce kontynuowac rozwoj osobisty to Ania jest osoba godna aby powierryc jej swoje zycie.. ona poprowadzi Cie przez zawilosci zycia i pomoze odnalezc sens rycia, pasje oraz poczucie wartosci 🙂 Aniu, dziekuje bardzo za wszystko co dzieki Tobie odkrylam I czego sie nauczylam. I wiem ze to jeszcze nie koniec naszej wspolpracy 🙂

Ania

Ania Witowska osoba ciepła, miła, serdeczna, życzliwa i pomocna, ale potrafiąca stawiac granice, które daja do myslenia i pomagaja się rozwijać .. uwielbiam!