×
×

Odzyskaj swoją wewnętrzną MOC i stań się OPTYMISTKĄ

Nowy

249,00 zł

Kolejna edycja 5 luty Chcesz nauczyć się myśleć pozytywnie, czuć, że masz moc i uwolnić się od wpływu innych?14 dniowy warsztat online (+nagrania do pracy własnej)prowadzony przez Anię Witowską nauczy Cię bycia optymistką, działania i świadomego wpływania na własne życie. Stwórz życie od którego nie będziesz potrzebowała wakacji! Zapisz się teraz!

Więcej szczegółów

Wewnętrzna moc - to 14 dniowe zajęcia online w czasie których nauczysz się jak stać się optymistką, odnajdziesz wewnętrzny spokój, poczucie szczęścia, a także podniesiesz poziom swojej wewnętrznej energii i zaczniesz realizować swoje marzenia i cele. W czasie kolejnych dni nauczysz się jak odpuszczać, traktować rzeczy mniej personalnie oraz czuć się dobrze niezależnie od okoliczności. W opinii większości uczestniczek to najbardziej przełomowo - pozytywne zajęcia online. Sprawdź opinie i Czytaj więcej

Oceń 
2017-10-07

Moc

Warto, polecam...Ania zmieniła moje zycie a Warsztat Moc otworzył moj umysl na wiecej .polecam polecam polecam Dziewczyny -jesli solidnie przylozycie sie do pracy z Ania -nie ma opcji by nie zadziałało.to co stalo sie z moim umysłem zyciem -nie do
Opisania.moj 1-szy i na pewno nie ostatni warsztat.

  Oceń 
  2017-06-27

  Czy masz odwagę mieć moc?

  To trzeci warsztat u Ani w krótkim czasie. Wszystkie 3 uczące, odchwaszczające umysł i dające narzędzia do pracy ze sobą. Nie ma przypadków w życiu i pewnie dlatego Moc była moim trzecim warsztatem - taką kropka nad "i" na ten moment. Dla mnie wielka bomba energetyczna. Ania jak zawsze - prosto, bez owijania w bawełnę - do celu. Jeśli tylko masz odwagę odkryć w sobie Moc, zmienić nawyki, które wyciągają z Ciebie energię - to nie ma lepszego narzędzia niż ten warsztat!

   Oceń 
   2017-03-22

   odetnij się...

   Odetnij się od tego co Cię hamuje i spowalnia i zacznij żyć! Odetnij się od przymusów, przeszłosci, wymagań innych i ich opinii. Zaufaj sobie, odnajdź w sobie siłę i energię. Ania podaje na tacy wspaniałe narzedzia i metody, które napełniają spokojem, wiarą, optymizmem i siłą, pomaga puścić napięcia, zamartwianie się, pokazuje, że z nami wszystko ok - powinniśmy tylko często zmienić perspektywę lub ... podejście i wybranie priorytetów. Ania pomogła mi postawić siebie wyżej w mojej własnej hierarchii, zrozumień wiele rzeczy, o które się obwiniałam (co też zabiera energię!) i wskazała drogę, na końcu której jest światło, nadzieja, wiara, siła i MOC! Krocze i nie mogę się nadziwić :*

    Oceń 
    2017-03-06

    Siła jest w nas, trzeba tylko pozwolić ją sobie odkryć!

    Bardzo polecam, po dwóch tygodniach pracy zmiana jest ogromna, mnóstwo siły, energii, optymizmu, wewnętrznego światła, lepszy kontakt ze sobą i wszechświatem ... cóż chcieć więcej , po prostu trzeba spróbować i dać sobie szansę na szczęście i super samopoczucie.

     Oceń 
     2017-03-01

     Warsztaty, które dają energetycznego kopa do działania!

     Z całego serca polecam! Warsztaty, które sprawiły, że naprawdę postanowiłam zmienić swoje życie. Ania - to naprawdę cudotwórczyni - jeżeli tylko da się swoje zaangażowanie - to jej motywacja i pomoc oraz narzędzia i ćwiczenia które proponuje - potrafią sprawić, że odkrywamy siebie i to co nas otacza na nowo - w znacznie bardziej pozytywnej wersji, pokonujemy swoje wewnętrzne blokady i ograniczenia, zaczynamy chcieć od życia więcej i przestajemy się bać po to więcej sięgać. Wsparcie i motywacja od cudownej grupy Dziewczyn i nieustający uśmiech na twarzy to skutek uboczny warsztatów ;-)

      Oceń 
      2016-12-04

      Moc jest ze mną

      Polecam warsztaty każdemu, kto pragnie wzmocnić swoją wewnętrzną moc i wytrenować własne nawyki budowania pozytywnej energii w sobie.

       Oceń 
       2016-11-30

       Czy dziękuję wystarczy?

       Warto, polecam...:) bo czy warto wejść w coś co zmieni Twoje życie?? Sama sobie odpowiedz, tak jak robię to dziś ja .Po 14 dniach niesamowitego prowadzenia dostałam swoje życie na własność :) Dostałam siebie i odpowiedzialność za siebie. Dostałam perspektywy innego widzenia własnego życia, mojej mocy i kreacji ... Czy dziękuję wystarczy? Aniu nie wystarczy. Chociaż Ty pewne na nie wcale nie czekasz ...Nie mniej jednak z głębi mojego kobiecego serducha przesyłam Ci DZIĘKUJĘ pełne wiary, mocy i świadomości . DZIĘKUJĘ, którym teraz sama siebie obliguję do dalszej pracy, zmiany, wzrastania, pokonywania i bycia szczęśliwą.

        Oceń 
        2016-11-26

        Lidia

        Porównując życie do jazdy samochodem: jeździłam nieekonomicznie i marnowałam niepotrzebnie dużo paliwa. Ania pokazała mi parę metod i sztuczek, dzięki którym nie jeżdżę już na wiecznej rezerwie :) Uważam, że inwestycja w siebie zawsze się zwraca z nawiązką i tak było i w tym przypadku. Serdecznie polecam :)

         Oceń 
         2016-08-06

         Sylwia K

         To mój pierwszy warsztat z Anią (i na pewno nie ostatni!), z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić bo naprawdę WARTO z niego skorzystać. Codziennie są posty i ćwiczenia, jeśli się je wykonuje a naprawdę warto je robić to zarówno poziom energii jak i optymizmu wzrasta. Poza tym cały czas jest opieka Ani, czuwa nad wszystkim, pomaga, zachęca inspiruje. 167 zł jakie zainwestowałam w ten warsztat to najlepiej wydane 167 zł w moim życiu ! :)

          Oceń 
          2016-08-05

          Warto !!!

          Superwarsztaty, superAnia! Nie myślałam, że w ciągu kilkunastu dni tyle można zmienić w swojej mentalności. Podchodziłam sceptycznie, ale to naprawdę działa! Jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w moim życiu. I zamierzam inwestować dalej :)

           Oceń 
           2016-08-04

           Warto !

           To były bardzo wartościowe warsztaty. Dzięki nim dziś czuję się spokojna i zadowolona. Mam w sobie pewność ,że życie nie jest złe ...ani dobre . To od nas zależy jak je będziemy odbierać. My sami generujemy w głowie myśli. Dzięki narzędziom Ani wiem jak zamieniać negatywne myśli na pozytywne . Polecam każdej kobiecie bo warto odmienić swoje życia !

            Oceń 
            2016-07-22

            Warto warto warto !!!

            Przed warsztatem przez wiele miesięcy miałam tak niski poziom energii że doszukiwałam się w sobie depresji.
            Warsztat zdjął mi klapki z oczu, pomógł wyzwolić ze starych tematów i nauczył mie bardzo ważnej prawdy, takiej, że mam kontrolę nad tym jak się czuję, gdyż dobre samopoczucie i poziom energii zależy głownie ode mnie. Szczerze polecam kurs, w moim przypadku okazał niesamowicie skuteczny, wyzbyłam się starym blokad i czuję się dobrze jak nie czułam się od kilku lat. Wielkie dzięki Ania i do usłyszenia wkrótce.

             Oceń 
             2016-07-22

             Warto warto warto !!!

             Przed warsztatem przez wiele miesięcy miałam tak niski poziom energii że doszukiwałam się w sobie depresji.
             Warsztat zdjął mi klapki z oczu, pomógł wyzwolić ze starych tematów i nauczył mie bardzo ważnej prawdy, takiej, że mam kontrolę nad tym jak się czuję, gdyż dobre samopoczucie i poziom energii zależy głownie ode mnie. Szczerze polecam kurs, w moim przypadku okazał niesamowicie skuteczny, wyzbyłam się starym blokad i czuję się dobrze jak nie czułam się od kilku lat. Wielkie dzięki Ania i do usłyszenia wkrótce.

              Oceń 
              2016-06-30

              Mam tę moc :)

              Warsztaty absolutnie super! Pozwalają uświadomić sobie wiele niedoróbek w naszym życiu z których każda osłabia ilość posiadanej energii. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy co może na to wpływać, a zatem wychodzi się z całą listą rzeczy do poprawki i myślę że dokładnie o to chodzi! Nie tylko posty Ani są rewelacyjne i dają dużo do myślenia ale bardzo fajne są zadawane ćwiczenia. Ania jak zawsze bardzo rzetelnie podeszła do sprawy, traktując nas nie tylko jak zbiór ale udzielając indywidualnie wskazówek i porad. Polecam! Bardzo warto!

               Oceń 
               2016-06-28

               Wewnętrzna moc

               hmm co napisać w takim małym okienku...
               Ubiorę to raczej w krótkie słowa, warsztat otwierający horyzont dostrzegania codzienności, możliwość dowiedzenia się jak każdego dnia wstawać z uśmiechem na twarzy, ze świadomością swojego ciała połączonego z umysłem. Porządkuje wiele otwartych kwestii. A najważniejsze dla mnie to ćwiczenia, podczas których mocno pracujesz nad swoimi myślami i ciałem. Polecam bardzo każdemu kto się zatrzymał codziennością, działa na autopilocie w oderwaniu do samego siebie. Aniu dziękuję, najmocniej jak umiem zwłaszcza za świat emocji, który dzięki Tobie zaczęłam ostrzegać. Aneta

                Oceń 
                2016-06-28

                Jestem pełna energi

                Warto, polecam...warsztaty z Ania . Zmiany i rytuały które zagościły w moim życiu po wspólnych warsztatach Z Ania sa wspaniałe . Czuje ze żyje , czuje przypływ energi , czuje sie wspaniale. Trzeba dać z siebie 100% a zmiany przyjdą szybko . Ja je zauważyłam .

                 Oceń 
                 2016-05-04

                 Polecam :)

                 Niesamowite dwa tygodnie.Niewyobrażalna zmiana we mnie. Nauczyłam się świadomie i odpowiedzialnie przeżywać codziennie,że jestem tu i teraz. Czuję się radosna, wolna,lekka i spokojna. To niesamowite jakie postępy w pracy nad sobą zrobiłam od czasu warsztatów z Anią.

                  Oceń 
                  2016-05-04

                  POLECAM - z całego serca :)

                  Te warsztaty to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. 14 dni z Anią daje kopa do życia, pokazuje co nam zjada energię i jak pracować żeby odzyskać swoją moc. Polecam szczerze każdemu, kto zastanawia się nad sobą, kto nie wie jak poukładać swoje życie, kto opadł z życiowej energii a nawet każdemu kto ją ma ale chciałby nauczyć się ją pielęgnować. Ania pomaga, otwiera oczy i daje nam narzędzia i motywację do walki o samą siebie. Dziękuje to było wyjątkowe doświadczenie:)

                   Oceń 
                   2016-04-09

                   Weź udział koniecznie!

                   Wiem co mówię ;) To moje 5 warsztaty z Anią. Każdy był niesamowicie wartościowy i z każdego wiele wzięłam dla siebie, bo też każdy wiele dawał :) Tym razem też się nie zawiodłam, zresztą po tylu warsztatach Ani ma się wręcz przekonanie, że każdy kolejny odmieni nasze życie na lepsze :) tak więc tym razem Ania tym warsztatem, swoimi komentarzami i wskazówkami bardzo mocno uświadomiła mi z czym najwyższy czas się rozprawić, a co odbiera mi już na dzień dobry z 50% energii, pokazała na co marnuję pozostałe 50% oraz podała narzędzia i techniki jak to zmienić i - co niezwykle cenne - jak zdobyć dodatkowe pokłady energii jeszcze raz DZIĘKUJĘ za Twoje zaangażowanie i niesamowitą wiedzę Aniu :)

                    Oceń 
                    2015-12-05

                    polecam z całego serca!

                    Absolutnie fantastyczne warsztaty. Niewiarygodne ile można się o sobie dowiedzieć i ile można zmienić, naprawić i to wszystko z lekkim sercem, bez bólu, rwania włosów z głowy. Otworzyły mi się oczy na świat! Atmosfera którą Ania tworzy powoduje, że nie jest się w stanie inaczej niż z miłością spojrzeć na siebie, nawet jeżeli przerabiasz trudne wstydliwe historie. Dziewczyny nie bać się! To pozycja obowiązkowa!!! Wciąga jak "Ania z Zielonego Wzgórza" :-) lub inna ulubiona książka...

                     Oceń 
                     2015-12-05

                     Wygrałam życie :)

                     Zapisując się na warsztat byłam w bardzo trudnym momencie mojego życia.
                     Miałam okazję wcześniej poznać metody pracy Ani i postanowiłam jej zaufać.
                     Rozpaczliwie szukałam lekarstwa na bliżej nieokreślone coś , startowałam w stanie chaosu w głowie i strachu przed najbliższymi dniami.
                     A co mam po 2 tygodniach ?
                     Znalazłam to co mnie żarło, bałam się, że ugryzie, ale zaryzykowałam ,ruszyłam to i po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat to ja jestem górą !
                     Nie dostajemy jednorazowego zastrzyku szczęścia ale wskazówki na dobre, szczęśliwe, energetyczne życie. Otwieramy szeroko oczy ze zdziwienia widząc jak wiele fajnych rzeczy nam się zdarza.
                     Mnóstwo narzędzi, które praktykowane czynią cuda.
                     Trzeba tylko naprawdę chcieć :)
                     Bardzo, bardzo polecam !!!


                     Magda

                      Oceń 
                      2015-12-03

                      Zadowolona Sceptyczka

                      Zawsze podchodziłam do takich warsztatów (zwłaszcza przez Internet) z dużą rezerwą. Bo czego niby mogłabym się dowiedzieć? To przecież same oczywiste oczywistości, wszystko wiem lub mogę się dowiedzieć z sieci… Spróbowałam jednak, bo co z tego, że niby „wiem”, skoro nie potrafię w praktyce wprowadzić kilku prostych zasad w życie. Praca z Anią na pewno mi pomogła. Usystematyzowała problemy, przyczyny, skutki… Dziękuję bardzo za motywujące posty i przydatne techniki. Ale co najważniejsze Ania stała nad nami jak żandarm i pilnowała aby dobre nawyki zaczęły wchodzić nam w nawyki właśnie!!! To było dla mnie osobiście najbardziej pomocne! Najtrudniej często jest po prostu zacząć. Dzięki „potrząsaniu” Ani udało mi się zacząć i zobaczyć, że „nie taki diabeł straszny”. Teraz już będę zmieniać moje życie na lepsze!

                       Oceń 
                       2015-12-02

                       Polecam gorąco!

                       To moje drugie warsztaty u Ani. Jestem bardzo zadowolona ze swojego udziału. Jasne stało się dla mnie to, co codziennie zabiera mi energię i jak mogę to zmieniać, aby moje życie stało się bardziej komfortowe i pełne radości. Jeszcze raz duże POLECAM!

                        Oceń 
                        2015-10-21

                        Od tego trzeba zacząć

                        To jest najlepszy warsztat "na początek" drogi do lepszego, szczęśliwszego życia. Uczy podstaw, które są w stanie całkowicie zmienić, to jak postrzegamy siebie i świat wokół nas. Oczywiście pod warunkiem, że w pełni zaangażujemy się w ćwiczenia proponowane przez Anię. I to nie przez jeden dzień czy dwa ale codziennie - przez cały warsztat i dalej już po jego zakończeniu. Ja byłam tak pilna, jak chyba jeszcze nigdy w życiu i efekty mnie zaskoczyły, a może nawet trochę oszołomiły (tak pozytywnie ;) A najlepszą rekomendacją tego warsztatu niech będzie fakt, że zaraz zapisałam się na następny (Wartościowa i pewna siebie). Dziękuję raz jeszcze Aniu :)

                         Oceń 
                         2015-10-02

                         Lepszy nastrój, pozytywne nastawienie, moc sprawcza - polecam!

                         Zaczynając kurs byłam smutna, melancholijna, czułam, że czegoś mi brak do szczęścia. W ciągu dwóch tygodni mój nastrój poprawił się nie do poznania. Nauczyłam się być uważna (odnośnie słów i myśli, własnych i cudzych) i o wiele bardziej pozytywna! Poczułam też większą moc sprawczą odnośnie mojego życia plus kilka innych pozytywnych "efektów ubocznych"! Zadziwiające jest, jak dużo mogą zdziałać niewielkie kroczki i to w tak krótkim czasie. Wystarczy szczera chęć i sumienność. Co również ciekawe - mam teraz w ręku techniki i pomysły, jak dalej rozwijać moją motywację i pozytywne nastawienie. Tym sposobem moje własne życiowe warsztaty i rozwój trwają dalej!

                          Oceń 
                          2015-10-01

                          Dziękuję, za pokazanie że mogę wszystko

                          Byłam w dołku fizycznym i psychicznych, w jednej chwili całe moje życie się skończyło, a przynajmniej tak mi się wydawało. Znajoma na fb, nawet nie pamiętam która, wrzuciła ogłoszenie, że rusza kurs online. Kliknęłam w link, poczytałam, długo się nie zastanawiałam. A co mi tam, zaryzykuję. I tak nie mam nic do stracenia, a może zyskam? I zyskałam. Wsparcie dziewczyn z grupy i wsparcie Ani, pokazanie co nas blokuje, jak sobie poprzestawiać w głowie - dużo tego było, ale konkretnie i prosto. Były skrajne emocje, płacz i śmiech, ale w którymś momencie nastąpiła ulga i wzięcie odpowiedzialności za siebie, bo nikt tego za mnie nie zrobi. To był mój pierwszy kurs, ale wiele rzeczy do mnie dotarło. Chęć zmiany jest wielka, nabrałam na nią ochoty.

                           Oceń 
                           2015-10-01

                           Monika

                           Nic lepszego w ostatnim czasie nie mogło mi sie przydarzyć !!
                           Czuje sie jak obudzona z głębokiego snu
                           polcam dziewczynki , polecam
                           Nie bójcie sie tylko zabierajcie sie do pracy ;)

                            Oceń 
                            2015-09-30

                            Jak odzyskać swoją wewnętrzną siłę?

                            Długo... bardzo długo trzymałam się iluzji i kłamstwa...a brak odpowiedzialności za swoje życie próbowałam ukryć pod różnymi pozorami...dzięki Ani przyznałam się przed samą sobą jaka jest prawda...i ta prawda dała mi wielką moc...Aniu bardzo jestem wdzięczna za to spotkanie...polecam wszystkim z całego serca...Asia

                             Oceń 
                             2015-09-02

                             Ogromne podziękowania ☺

                             Aniu☺, bardzo Ci dziękuję za zrozumienie błędów jakie popełniałam i radość jaką odczuwam dzięki energii, którą mam. Gorąco polecam. Warto poświęcić trochę czasu, aby zdobyć skarb w postaci nowego, lepszego życia.

                              Oceń 
                              2015-09-02

                              Jest energia i moc :-)

                              Niezwykłe dni i niezwykłe rezultaty. Udało mi się pożegnać z przeszłością, odzyskać radość, zauważyć wokół mnie mnóstwo energii i w końcu poczuć moc :-). Polecam wszystkim kobietom, które chcą zobaczyć więcej i zamienić negatywy na pozytywy. Warto podjąć wyzwanie, wyjść ze strefy komfortu, dokonać zmiany i zacząć żyć na nowo. Warto się zaangażować. To tylko 14 dni i aż 14 dni. Dzięki codziennym postom, zadaniom oraz wsparciu Ani zmienia się perspektywa. Z Anią nie jest łatwo ale jest skutecznie, jeśli tylko same damy sobie szansę. Aniu dziękuje :-).

                               Oceń 
                               2015-08-07

                               Moc jest w nas!

                               To były wartościowe, przepracowane 2 tygodnie, które bardzo wiele mnie nauczyły, odkryłam prawdę o sobie, przyznałam się do błędów i zapragnęłam zawalczyć o siebie i swoje szczęście. Dziękuje Ci Aniu za wszystkie wskazówki i narzędzia, za odkrycie strefy duchowej, ćwiczenia o których nie miałam pojęcia. Przede mną dużo pracy, nad sobą, postrzeganiem świata i ludzi, mierzenie się z problemami. Jestem silniejsza, spokojniejsza, mam więcej wiary, że podołam, rozwiążę to co jeszcze niedawno wydawało się nie do pokonania! To jest magia, bo zapragnęłam w duszy zmian i szukałam rozwiązań, natknęłam się na Ciebie i stałaś się światełkiem w tunelu. Prosiłam Wszechświat o spotkanie dobrych, inspirujących ludzi, bo to przecież od nich się możemy najwięcej nauczyć, czerpać inspirację. I wierzę że tak jak Ty jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu tak i ja wkrótce będę :-)

                                Oceń 
                                2015-08-05

                                Moc i Energia

                                Naprawdę polecam ten warsztat!! Dzięki niemu zajrzałam w głąb siebie i dotknęłam tematów które leżały uspione lub których wygodniej było mi nie ruszać. Wszyscy moi znajomi zauważyli że jestem jakaś inna radosna a kumpel z pracy dziś zapytał co się ze mną stało i czy brałam udział w jakiś zajęciach motywacyjnych. Ćwiczenia stosuje do dziś pomagają naprawdę sama jestem pozytywnie zaskoczona

                                 Oceń 
                                 2015-08-05

                                 Mocniej ,co raz mocniej ...

                                 Ten warsztat to pierwszy krok w stronę lepszego. Dziękuję Ci Aniu ze wskazałaś mi światełko w tunelu , wreszcie wyszłam z marazmu i brudów codzienności.Będę podążać do celu wykorzystując wszystkie techniki które uzyskałam na tym przełomowym dla mnie warsztacie. Każdy kogoś podziwia, ja podziwiam Ciebie Aniu dla mnie jesteś wzorem kobiecości i przede wszystkim kobiety spełnionej. Ten warsztat otwiera oczy na wiele spraw , nie warto się zastanawiać, trzeba działać dlatego polecam bardzo! !!! Odkryjcie swoją moc i energię :)

                                  Oceń 
                                  2015-07-02

                                  Bardzo sie ciesze, ze Cie poznalam :)

                                  Dzieki Tobie i Twoim warsztatom Aniu, staje sie lepsza wersja siebie! Jak zaczelam poczucie wartosci to bylam w kompletnym dolku emocjonalnym, tak, ze moja przyjaciolka, z ktora sie znamy jak lyse konie nie wiedziala juz jak ze mna rozmawiac, zeby mi pomoc- wiec mi wyslala link do Twojego warsztatu! Napisalam w swoich celach, ze chcialabym zeby inny zauwazyli, ze sie zmenilam i nabralam wiecej pewnosci siebie i energii! I to co sie teraz dzieje w moim zyciu przerasta moje oczekiwania! Chce wiecej! I nie chce sie juz zatrzymywac! Po wewnetrznej mocy czuje, ze mam mnostwo narzedzi i o wiele wiecej pozytywnych mysli. Wiem co jest moim przeciwnikiem a co sprzymierzencem. Uzywajac wiele narzedzi od Ciebie poczulam wiele razy wewnetrzny spokoj. Wiadomo, ze praca nad soba i swoimi emocjami nie jest latwa, ale dzieki Twojej pomocy, na pewno duzo latwiejsza!

                                   Oceń 
                                   2015-07-01

                                   Wewnętrzna moc.

                                   Zachęcam do udziału! To już był drugi warsztat z którego skorzystałam. Dzięki codziennym postom i ćwiczeniom Ani dowiedziałam się skąd mam czerpać swoją codzienną moc, energię do życia. Dużo praktycznych wskazówek, ktore na pewno bedę wykorzystywać w przyszłości i w swoim rozwoju. Dziękuję Aniu!! Jesteś naprawdę Wielka!! :)

                                    Oceń 
                                    2015-06-05

                                    "spalam - obudzilam sie"

                                    Kurs jak odzyskac wewnetrzna sile nauczyl mnie skad i w jaki sposob zdobyc i miec wiecej energii. Przed czulam sie jak w transie, nie potrafilam ruszyc z miejsca choc w srodku wszystko sie gotowalo i wiedzialam, ze cos z tym musze zrobic, bo sama nie sobie nie radze. Przypadkiem znalazlam kurs na FB i bez zadnego ALE zapisalam sie na 2 tyg "przygode " z Ania. Wiele rzeczy wiedzialam ale nigdy nie praktykowalam wrecz ignorowalam i to byl BLAD. Wiele sie nauczylam na kursie i bede uczyc dalej (bo moja "przygoda" sie dopiero zaczela) i wiem teraz za ktory sznurek pociagnac, Ania mi w tym pomogla. Wiem, ze jestem wladca swoich mysli i wybralam ...te pozytywne. Dziekuje Ania
                                    Joanna

                                     Oceń 
                                     2015-06-05

                                     Jak odzyskać swoją wewnętrzną siłę i mieć więcej energii

                                     Pierwszy raz skorzystałam z warsztatów Ani i wyniosłam z nich dużo pozytywnych wrażeń, dużo wskazówek i wiem, że jeśli będę je dalej pielęgnowała, pozwolą mi żyć lepiej, pełniej :) szczęśliwiej :)
                                     Gorąco polecam :)
                                     Dziękuję Aniu :)

                                      Oceń 
                                      2015-05-06

                                      Jak odzyskać swoją wewnętrzną siłę i mieć więcej energii

                                      Dziękuję Ci Aniu za te warsztaty! Własciwie słowami trudno wyrazić to, jak bardzo jestem Ci wdzięczna. Podchodziłam do tych warsztatów sceptycznie, nie bardzo wierzyłam, że mogą coś zmienić w moim życiu. A zmieniły wiele, pozwoliły mi odzyskać wiarę w to, że sama mogę kształtować swoją rzeczywistość, że od tego, co myślę i jak myślę, zależy to jak sie czuję. Pokazałaś mi drogę. Tak wyszło, że w trakcie trwania warsztatów okazało się, że zmagam się z ciężką chorobą. Gdyby nie wsparcie Twoje i dziewczyn, ta wiadomość by mnie załamała, pewnie leżałabym i płakała, użalała sie nad sobą. A ja mam energię do życia i pokonania choroby! I mimo wszystko czuję się świetnie i chce mi się żyć! I nie słucham nikogo, po prostu wiem, co mam robić. Oczywiście czarów nie ma, samo się nic nie zmieniło. Robiłam wszystkie ćwiczenia, które proponowałaś, choc czasem z oporami. Dziewczyny powiem krótko, to działa, trzeba tylko dać sobie szansę i spróbować. Przekonałam się na sobie i to w naprawdę bardzo trudnym dla mnie czasie. Dziękuję Aniu*)

                                       Oceń 
                                       2015-04-22

                                       Wewnętrzna moc

                                       Ten warsztat zapoczątkował moje przemiany, ktore trwają do teraz.zrozumialam , ze moge jesli tylko chce zmienic swoje zycie.warto zaryzykować te 14 dni z Ania bo jest w tym wartość na całe zycie, w tej zmianie, która sie dokonuje cały czas na lepsze.olecsm z całego serca i dziekuje Aniu❤️❤️❤️

                                        Oceń 
                                        2015-04-22

                                        serdecznie polecam

                                        Zastanawiałam się jak w 14 dni można odzyskać siłę i werwę do działania, zaryzykowałam i byłam pozytywnie zaskoczona. Często szukamy jakiś skomplikowanych rozwiązań, a wystarczy tak niewiele... dziękuję Aniu jesteś wielka

                                         Oceń 
                                         2015-04-22

                                         jest moc ;)

                                         Wewnętrzna moc to moje pierwsze warsztaty z Anią i to był strzał w 10 żeby ruszyć z miejsca :) mnóstwo możliwości do pracy nad pozytywnym myśleniem, przede wszystkim o sobie, o innych, o sytuacjach, w jakich jesteśmy, a efekt warsztatów - zmiana myślenia o 180 stopni - gorąco polecam i dziękuję za tę moc :) ewa

                                          Oceń 
                                          2015-04-02

                                          podziekowania

                                          14 dni warsztatów dało mi więcej niż chodzenie ze swoim problemów do psychologów. Zyskałam wiele; przede wszystkim siebie. Mam wrażenie, że zaczynam rozumieć "o co chodzi". Dziekuję Aniu i serdecznie wszystkim polecam

                                           Oceń 
                                           2015-04-02

                                           Krok za krokiem :-)

                                           Warsztat jest kolejną cegiełką w budowaniu harmonijengo i stabilnego samopoczucia - zarówno tego psychicznego, jak i fizycznego (bo przecież to naczynia połączone). Dostajemy wachlarz narzędzi, ćwiczeń, z których każda z nas może wybrać takie, które najbardziej jej odpwiadają i wydają się skuteczne. No i wsparcie Ani... Nieocenione :-)

                                            Oceń 
                                            2015-02-16

                                            Odzyskajmy swoją wewnętrzną moc :)

                                            Podsumowując ten warsztat mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nie sądziłam że doświadczę tylu emocji, tyle wrażeń i tylu sprzeczności w sobie. Wiem że to walka starego z nowym i wymaga to ode mnie jeszcze dużej pracy, ale jestem szczęśliwa że coś się zadziało, że poruszyłam w sobie, że wywołałam burzę w mojej głowie, ciele, bo po każdej burzy wychodzi słońce. Po każdym dołku czuję się silniejsza... Odnajduję coś nowego w sobie, nabieram siły. Dostałam lekcję, która przypomniała mi że trzeba mieć w sobie dużo pokory żeby się nie zatracić , żeby być uważnym. Ważną sprawą która do mnie dotarła to odpowiedzialność której nie brałam na siebie, szukałam winnych w świecie, w ludziach, w sytuacjach, ale nie w sobie. Dzisiaj mam w sobie mnóstwo energii, oceniłabym ją na mocną 10. Dostałam mnóstwo narzędzi które wykorzystuję i wiedzy skąd czerpać energię. Moja radość nie ma granic, każdego dnia mam mnóstwo powodów do wdzięczności. Dziękuję że mogłam uczestniczyć w tym warsztacie, Tobie Aniu za to jaka jesteś, za profesjonalizm i za Twoje podejście do tego co robisz... I wszystkim wspaniałym, odważnym Kobietom które poznałam dzięki warsztatowi. Każdej Kobiecie polecam. Nie jest łatwo ale warto!!! Alicja

                                            • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
                                            Oceń 
                                            2015-02-16

                                            To zmieni Twoje życie!

                                            Ten warsztat odmienił moje życie, spojrzenie na świat i to wszystko co mnie spotyka. Stałam się pewną siebie optymistką, która realizuje swoje marzenia. Polecam każdej kobiecie, która chce odmienić swoje życie.

                                            • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

                                            Napisz opinię

                                            Odzyskaj swoją wewnętrzną MOC i stań się OPTYMISTKĄ

                                            Odzyskaj swoją wewnętrzną MOC i stań się OPTYMISTKĄ

                                            Kolejna edycja 5 luty Chcesz nauczyć się myśleć pozytywnie, czuć, że masz moc i uwolnić się od wpływu innych?14 dniowy warsztat online (+nagrania do pracy własnej)prowadzony przez Anię Witowską nauczy Cię bycia optymistką, działania i świadomego wpływania na własne życie. Stwórz życie od którego nie będziesz potrzebowała wakacji! Zapisz się teraz!

                                            Napisz opinię

                                            Produkty powiązane

                                            Newsletter

                                            Zapisz się do newslettera:

                                            Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć. close